Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ucuz Antifirizli Cam Suyu

Osman.Ünal

Önerilen Mesajlar

Geçen hafta bir petrol istasyonu marketinden 6,5 TL. yani ucuzundan (ciklet kokulu) 5 LT. aldım. -7'de kötü tarafı da uzun yolda dondu, ısıtmalı cam-silecek suyu olduğu halde üstelik. Epeyce kirli bir cam ile Ford Eskişehir'e kapağı zor attım, yıl sonu olması itibarı ile servisin kapalı olduğunu söylediler önce, maalesef yardımcı olamayız dediler. Hüseyin isimli bir arkadaş ilgilendi sonra, aracı içeriye alabiliriz, belki sıcağı görünce açılır dedi. 1 saat kadar sıcak hava üfleyen garaj kapısının altında bekledik Hüseyin kardeşim Türk kahvesi ikram etti. Yanımda Belçika'dan gelen misafir bacanağım çok memnun kaldı, servisin kapalı olduğu halde ilgi ve alakasından, ikramlarından günlerdir halen överek bahsediyor, tabi benimde koltuklarım kabarıyor... Teşekkürler Eskişehir Otokoç.

Mesele çözüme kavuştuktan sonra hemen kaliteli bir cam suyu ile depoyu doldurdum ve şu an  -14'leri gördük, donma sorunu yaşamadım. 

Kahrolsun ciklet kokulu ucuz cam suları. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opetten aldım markasını bilmiyorum (editlerim sonra), %40 musluk gerisi ant.li. Ankara'da donmadı(mış) silecek suyu. 

-10'dan aşağısında deneyemedik tabii üstünde sorun yok.

Opetlerde genelde rom marka var gayet kaliteli ve iyi onlar ucuz etin yahnisi misali 5lt 5 tl olursa onun içinde alkol ne arasın [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de maalesef dünkü karda eve ulaşamadım , bir alt binanın önüne parkettim. Şimdi hatırlamıyorum ama silecek suyunu migrostan almıştım. -5 -10 gibi bir şeye ayarlamıştım fakat arkadaş donmuş :(  Havaların düzeleceği yok kapalı garaja da ulaşma şansımız yok nasıl eriteceğiz bunu  ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Kaan Yagizer yazdı:

...ben migros'tan aldığım (2,95TL) Plastik faraş kullanıyorum ... eleman faraşın ağız kısmını hafif tırtıklı yapmış, hem kar atıyor hem cam kazıyor ... çiçekkk!   bkn.basit güzeldir.

Bizim eleman bir tarafını düz diğer tarafını tırtıklı yapmış :P Çiçek Plus

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Kaan Yagizer yazdı:

bkn.basit güzeldir.

İyi de -10 derecede şehirlerarası yolda kamyonun arkasında kar çamuru yediğiniz zaman ne yapacağınızı merak ediyorum. 

Alkol olmadıkça insan önünü göremiyor. 

Deneyimle sabittir.

Ruslar boşuna dememiş "çirkin kadın yoktur, az alkol vardır" diye... (bkn. ne alaka ise)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

İyi de -10 derecede şehirlerarası yolda kamyonun arkasında kar çamuru yediğiniz zaman ne yapacağınızı merak ediyorum. 

...deli mi "sevdi" beni üstadım? ne işim var bu karda kıyamette şehirler arası yolda?

Çok önemli bir şey mi çıktı? ...ertele gitsin. Seni mahkemeye verseler "Force Majeure" dersin, hakim kürsüden inip iki yanağından öper ... aferin evladım, sen doğrusunu yapmışsın der.  https://en.wikipedia.org/wiki/Force_majeure

bkn.elinde faraş varken ben (temsili) 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde koçtaş'tan aldım 5lt'lik Torq marka bir ürün. Çok pahalı değildi 10TL falandı sanırım tam hatırlamıyorum,deponun içindeki suya ekledim direk seyreltmeden ve şuan -15'te bile püskürte püskürte geziyorum öndeki araçlardan çamur yağdıkça :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opetten aldım markasını bilmiyorum (editlerim sonra), %40 musluk gerisi ant.li. Ankara'da donmadı(mış) silecek suyu. 
-10'dan aşağısında deneyemedik tabii üstünde sorun yok.

bu:
silecek suyu.jpg

Snc oil yağ marketi vardı baysini görmüştüm ostim sanayide iyidir diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.