Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Fiesta Spor Pedal

Çağatay Özsoy

Soru

En sonunda 1 aydan beri beklediğim pedallarım geldi, bi kaç gün önce montajını yaptım ama kar kış derken hem doya doya kullanmak hemde resim çekmek nasip olmamıştı. Montajda fren ve debriyaj pedalı birazcık bol geldi hafiften oynuyorlardı, ayrıca gaz pedalı biraz küçük geldi.. Bende pedalları takarken içine bally yapıştırıcı döktüm, gaz pedalını da falçata ile dar olan yerini açıp onuda ballyledim, ayrıca bi panduvit ile işi garantiye aldım.

Sonunda bu gün güneşi görünce biraz gezdim, öncelikle ıslak ayakkabı ile sürerken çok uyuz olduğum gıcırtı sesi ve hissi gitti, gerçi tamamen gitmedi yani çok zorlarsanız yine ara sıra oluyor ama eskisi gibi ayakkabı kuruyuncaya kadar gıcır gıcır yapmıyor :). ikinci olarak sanki padallar biraz daha yumuşadı. üçüncü ve en önemlisi ise acayip şık oldular, 40 tl ye aldım helal olsun,, başka bir şeye 400 tl versem bu kadar hoşuma gitmezdi.

İşte fotolar (normalde ayak aydınlatmalar kırmızı ama gece çekimi için flash kullanınca beyaz görünmüş herşey )

DSC_0092.JPG

DSC_0091.JPG

DSC_0094.JPG

Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 saat önce, Burak Meşe yazdı:

Merhaba ,  nerden aldınız acaba ? Bende çok beğendim :)

aliexpresten ben aşağıdaki linkten almıştım

https://www.aliexpress.com/item/NO-Punching-Type-Aluminium-Alloy-and-Rubber-Accelerator-Pedal-AT-or-MT-Gas-Pedal-For-Ford/32653288733.html?spm=2114.13010708.0.0.RewQH2

halen kullanmaktayım herhangi bir sorun yok, plastik kısımları kopmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
25.05.2017 - 21:09 tarihinde, Çağatay Özsoy yazdı:

aliexpresten ben aşağıdaki linkten almıştım

https://www.aliexpress.com/item/NO-Punching-Type-Aluminium-Alloy-and-Rubber-Accelerator-Pedal-AT-or-MT-Gas-Pedal-For-Ford/32653288733.html?spm=2114.13010708.0.0.RewQH2

halen kullanmaktayım herhangi bir sorun yok, plastik kısımları kopmadı

Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.