Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

T Plaka Mi C Plaka Mi ?

Eren K

Önerilen Mesajlar

Herkese iyi forumlar,
Sizlere bir konuda danismak istiyorum.Ankara da yasiyorum.T plaka veya C plaka alma niyetimiz var fakat hangi isin daha karli ve iyi oldugunu sizlerden de ogrenmek istedim.T plaka işin hergun ne kadar getirecegi belli olmuyor yani aylik net kazancin degisiklik gosterebilir ve arabana ne tur insanlarin binecegini kestiremeyebilir,her yolu da bilmek gerek.C plakada ise aylik ne kadar kazanacagin belli,arabana binen insanlar belli,guzargahin belli.Olaya boyle bakinca C plaka daha mantikli.Fakat C plaka mutlu edecek bir kazanc kazanmak istersek en az 2 servis atmak gerek.Yani sabah okul ogrencilerini gotursek sabah is kapandi.Cunku sabah baska is alamazsin memuarin isbasi;ogrencilerin dersbasi hemen hemen hepsi saat 8:30-9:00 gibi basliyor dersek sabah sadece 1 servis atarsin.Eee diger servis kime atilabilir ki?oglen kim ne icin servis kullanabilir?
Yardimci olursaniz sevinirim.Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.