Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cevizli Kadayıf Nereden Alınır?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhaba :)

Bu tatlı her yerde bulunmuyor ki benim en sevdiklerimdendir. İstanbul'da buldum ama Ankara'da bilemiyorum

Bunu nereden alabiliriz bilen var mı?

Bunlar genelde lokantalarda vs oluyor o yüzden her köşede yok. Bilen ve beğenen varsa yazarsa sevinirim ayrıca; Balgat, 100. yıl civarı olursa şahane olur :D 

Not: Migros vb marketlerdekini istemiyorum :D 

201411821729_img_8248_medium.jpgcevizli-burma-telkadayif.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Bak bu  yakınmış. Kalitesini bilemeyeceğim. İzmir olsaydı alasını yiyeceğin yeri biliyorum ya.

http://www.sanliburma.com.tr/alt.php?lang=TR&require=contacts

Onu da söyle canım ya gelirim ya da görüp giden olur :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Onu da söyle canım ya gelirim ya da görüp giden olur :) 

Üçyol-Sıtkı Usta

Betonyol-Petek 

Fahrettin Altay Caddesi-Reyhan

Alimoğlu şubeleri

Bornova-Remzi Usta.....

--1 dakika sonra eklendi--

Hepsinde burma tatlı yok ama genel olarak tatlıları çok iyidir.

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Öyle 50 yer tatlıyı iyi yapıyor derseniz ben hiçbirine gitmem :D Hepsi vasattır.

Valla İzmir'de çok tatlıcı var ama bunlar kendi semtlerinde iyi olanlar. Sen en iyisi İzmir'e gelmeden önce haber ver anneme ev baklavası yaptırayım:) Ha baklava severim dersen Gebze 'de Belediye çay bahçesinin karşısında Ye-İç Kebapçısı vardı, hala duruyorsa hem kebapı oldukça başarılıdır hem de Antep Seç Baklavaları da bulunur. Tavsiye ederim. Yolun düşerse uğra.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Valla İzmir'de çok tatlıcı var ama bunlar kendi semtlerinde iyi olanlar. Sen en iyisi İzmir'e gelmeden önce haber ver anneme ev baklavası yaptırayım:) Ha baklava severim dersen Gebze 'de Belediye çay bahçesinin karşısında Ye-İç Kebapçısı vardı, hala duruyorsa hem kebapı oldukça başarılıdır hem de Antep Seç Baklavaları da bulunur. Tavsiye ederim. Yolun düşerse uğra.

Karaköy Güll. vb yerler dışında genelde fıstıklı baklava sevmem ama diğer yerlerde cevizlileri severim. :D Sanıyorum Gebze civarına bunun için uğramam :( 

İzmir'e gelince de zahmet vermeyelim efem, yemiş kadar oldum :)  :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu tatlı her yerde bulunmuyor ki benim en sevdiklerimdendir. İstanbul'da buldum ama Ankara'da bilemiyorum

Bunlar genelde lokantalarda vs oluyor o yüzden her köşede yok. Bilen ve beğenen varsa yazarsa sevinirim ayrıca; Balgat, 100. yıl civarı olursa şahane olur :D 

yakup abi bütün köfteci yusuf'larda var. İstersen paket servisleri de var. Tadı da güzel yani 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Samet Çörekçioğlu yazdı:

yakup abi bütün köfteci yusuf'larda var. İstersen paket servisleri de var. Tadı da güzel yani 

Teşekkür ederim :)

Cıks, böyle istemiyorum; porsiyon satışları anlamsız pahalı geliyor bana yetmiyor 1-2 tane :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diyarbakır Kadayıfı bunlar. Ankara da Yılmaz Burmalı Kadayıf var. İnternetten bakarsanız birçok şubesi var. Birçok çeşidi var kadayıfın. Tavsiyem sağdaki fotoğraftaki sütlü burma.

Alaattin C. tarafından düzenlendi
Bilgi ekleme.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Senin için Diyarbakır'a giderdim ama malum uçuşlar iptal... Ha birde ufak bi sorun Çinden dönemedim daha ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.