Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus MK3 2015-2016 Gündüz Drl Led Montajı Nasıl Yapılır?!

Önerilen Mesajlar

25.05.2017 - 22:30 tarihinde, Mesut Kibar yazdı:

Hayirli olsun. Çok yakismis. Güle güle kullanin.

Bende de var Muhammed hocam bilir, kac aydir taktiramadim hala bulunduğum yerdeki servis pek ilgisiz ( muğla) takamayiz dedilerdi.ikinci kez bi daha sansimi deniyecem servise gittigimde bakalim takacaklar mı.

Mesut hocam yakında olsanız takardık inanın :) aslında zor değil benim anlattığım şekilde bakıp yaparsanız 1 saat bile sürmüyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Gökhan Günçiçeği yazdı:

Ürünü sipariş etsek bir elektrikçide taktırsak uygun olur mu acaba

Uygun derken? Yapabilir mi diyorsanız kendi başına yapacağını hiç sanmıyorum ama bu konuda eklediğim resimleri gösterirseniz herkes yapar. Kablonun numarası belli zaten. Far sökümü de videoda var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ozan Şimşek yazdı:

Yahu çok güzel olmuş bu yaa... Ellerine sağlık. Gönül isterdi elektrikten anlayan biri olayım ama nasip olmadı henüz :) umarım satın aldıktan sonra yaptırabilecek birini bulabilirim...

Çorum dayım ben yolunuz düşerse bi çay içene kadar hallederiz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
21 saat önce, volkan Bend yazdı:

Aynı satıcıdan bende aldım arkadaşlar pazarlık yaptık ama 80 dolardan aşağı vermedi.tip b olan sarı beyaz.ankara'da servis ile görüştüm 60 TL ye bağlarım dedi.

Demek ki aynı fiyatlar hala. Güle güle kullanın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Arkadaşlar iyi akşamlar ali expresste 11.11 indirimi mevcut beyaz ve sinyal verince turuncu olan drl den alıcam 80 dolara montaj nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz biraz ufak bi yerde yaşıyorum malum ustalar pek alışık değil birde ürün gümrüğe takılıyor mu şimdiden tşk

https://m.tr.aliexpress.com/item/32505538798.html?spm=a2g0n.shopcart.0.0.68bffda7khJgz7#autostay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, İsmail Akbaş yazdı:

Arkadaşlar iyi akşamlar ali expresste 11.11 indirimi mevcut beyaz ve sinyal verince turuncu olan drl den alıcam 80 dolara montaj nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz biraz ufak bi yerde yaşıyorum malum ustalar pek alışık değil birde ürün gümrüğe takılıyor mu şimdiden tşk

https://m.tr.aliexpress.com/item/32505538798.html?spm=a2g0n.shopcart.0.0.68bffda7khJgz7#autostay

gümrük şans biraz eskiden olsa büyük ihtimalle takılmaz derdim ama şuan bir şey diyemiyorum. takılırsa %18-%20 vergi ödeyip alırsınız.

Montajını kendisine elektrikçi diyen herkes yapar, basit bir işlem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.01.2017 - 15:53 tarihinde, Mesut Kibar yazdı:

Muhammed bey merhaba ayni üründen bende aliexperssten 80 dolara aldım. Ama daha montaji yapilmadi. Firsat bulursam oto elektrikciye yaptiricam. Siz kendiniz yapmissiniz montaji elinize saglik cok yakismis.

gümrük vergisine takıldınız mı Mesut Bey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.