Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İç Led Aydınlatmalar Olmuşmudur Arkadaşlar

Önerilen Mesajlar

resimde gece cekildiği için ışıklar fotoda yuksek yanıyo gibi çıkmış ama canlı olarak baktığımızda cok ince bi ip gibi  ve göz almayan görsellik var resim aldatıyo biraz gürkan abi

levent alpkuş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapılardakini ben de beğendim. Çok soluk amber renginde yaptırmayı ben de düşünüyorum, kapılarda çok sökme takma gerekmiyorsa. (Ayrıca, yine amber renginde ayak aydınlatma da düşünüyorum) 

Ancak konsoldaki bence abartı oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bi yapıpta paylaşırsanız sevinirim  bende merak ettim şimdi ön konsolu yarısını iptal edebilirim belki ama arcıma canlı olarak bakan bir cuk kişinin çok hoşuna gitti zevkim iyidir bir cok araba ile oynamalar yaptım her yaptığım araçlar ilgi görüyor birde fokus yapayım dedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, levent alpkuş yazdı:

birde fokus yapayım dedim

Levent Bey merhabalar

Sizden bir ricam var. Arabanızın arkasında bagaj kapağında 5 harfli bir kelime yazıyor. Onu burada aracınızın modelini yazarken kullanmanız benim ricamdır. Çünkü FOKUS bir nesneye yapılan odaklama anlamına gelir. Aracınızın modeli FOCUS tur FOKUS değil yani. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ben ve eminim forumun büyük çoğunluğu. Hatta hepsi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İç Led Aydınlatmalar Olmuşmudur Arkadaşlar olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.