Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İşler Döndü,ne Yapalım?

Arda P.

Önerilen Mesajlar

Meraba abilerim,kardeşlerim.

2.araç olarak bana alınan ama uzun yolada giden aracım evin tek arabasına düştü.Artık babam aldı aracı kendininki gidince.Şimdi kafamızda soru işaretleri var,işler karıştı biraz.

Öncelikle araç heçbek,sığıyoruz fakat biraz aile için alışılmış değil.

2. Olarak en büyük etmen Yakıt.yaklaşık ayda 1.5 depo (700-1000km) yapacağız. Hepsi şehiriçi ve dikmenin yokuşları,Konya yolu arası.

Lpg fikri işimize geldi ama servis sıkıntı olacak gibi duruyor (5yıl garantisi var,cevabınızı bekliyorum,bu konuda)

Yoksa yaza satıp dizel,lpg otomatik 70 75bin bandına oturaklı,sedan veya jip tarzı da düşünüyoruz,ne alınabilir o fiyata?

Değerli yorumlarınızı,yardımlarınız bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Otomobiller Hakkında > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şahsi fikrim; eğer hb kasa size uyuyorsa gaza dönüp yepyeni aracınızla olmaya devam edin. 2,el araç muammasıyla uğraşmaz ve içiniz rahat binersiniz. zaten satarken lpg olumlu faktördür. dizelin torku dışında avantajı yok bence. bakım ve tamir masrafları yaptığı tasarrufu kat kat geçiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.