Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Köprü Tarifeleri Değişti. Boğaz Köprülerine %48 Zam

Süleyman Ünal

Önerilen Mesajlar

• 4 ay sonra...

arkadaşlar osmangazi köprüsünden kaçak geçiş yapanlar dikkat etsin, hgs veya ogs'ye onbeş gün içinde para yükleyerek kurtulamıyorsunuz, gişelerde bize verilen fiş ile o tutarı ziraat bankasına yatırmak gerekiyormuş, kötü bir şekilde öğrenmiş bulunmaktayım ( bügün gelen 1400 tl ceza ile ), ben hgs'ye yeterli miktar yatırarak kacak geçiş ücretinin ordan düşecegini zannediyordum ama değilmiş 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen hafta geçtim ordan...ogs cihazımın yapışkanı bozuldu...elimle tuttum ama okumadı...ogs gişesinde çalışan vardı..kredi kartıyla ödeyip geçmiştim...dönüşte yine ogs gişesinden geçtim okumuştu...

üçüncü köprüde de sıkıntı çıktı...

bide bariyer var gişelerde...kaçak geçiş olmaz sanki...okumayınca bariyer kalkmıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onur sezgin  bariyer kalkmadı, gişe görevlisi nakit veya kredi kartı ile ücret ödemem gerektiğini söyledi, kullandığım araç resmi plakalı olunca, ödemeyi geri alamayacagım için, kacak geçiş uygulamasını istedim ve bana kacak gecdigime dair bir fiş verdi, iş yerine döndüğüm zaman hgs için ödenek cıkararak hgs dolumu yaptırdım ama yeterli olmadı, verilen fiş ile ziraat bankasına ödeme yapmak gerekiyormuş  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

bide bariyer var gişelerde...kaçak geçiş olmaz sanki...okumayınca bariyer kalkmıyor...

Ben yazicaktim onur sezgin yazmis

Bende en son bayramda gectim gecen sene.. tum giselerde bariyer vardi nasi kacak gectiniz :) hatta her gisede gorevli

Belki guncelleyip bariyer kalktiysa olabilir

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, okan ali yazdı:

Ben yazicaktim onur sezgin yazmis

Bende en son bayramda gectim gecen sene.. tum giselerde bariyer vardi nasi kacak gectiniz :) hatta her gisede gorevli

Belki guncelleyip bariyer kalktiysa olabilir

@Bülent Çelik yazmış zati

8 saat önce, Bülent Çelik yazdı:

kacak geçiş uygulamasını istedim ve bana kacak gecdigime dair bir fiş verdi

Geçmiş olsun. yollar çok güzelde ben hala vapuru tercih ediyorum gidiş dönüş 70 lira 

osmangazi tek geçiş 65 lira + 14~19 lira arası bişide otoban

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Olcay Sert yazdı:

@Bülent Çelik yazmış zati

Geçmiş olsun. yollar çok güzelde ben hala vapuru tercih ediyorum gidiş dönüş 70 lira 

osmangazi tek geçiş 65 lira + 14~19 lira arası bişide otoban

Vapur sadece haftasonu için duydum ben.. denemedim orayı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Onur Sezgin yazdı:

Vapur sadece haftasonu için duydum ben.. denemedim orayı..

cumartesi gittin 70 lirayı cebteteb ile vereyim dedim

nakit geçer burda dediler

verdim idoflex diye bi kart verdiler istediğiniz zaman dönebilirsiniz dediler

pazartesi dönüşte kartı verdim bariyer açıldı geçtim :D

ramazan dolayısıylaymış.

yoksa pendik yalova yapmak daha mantıklı 39 lira orasıda bilet alayım diye girince çıkmıştı ctesi günü bende eskihisar-topçular yapayım dedim

Clipboard01.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.