Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yan Park Sensörleri Sorunu

Gökberk Gözalan

Soru

Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.2016 Titanium focusumun yan park sensörleri çalışmamaya başladı kış günlerdi bazı zamanlar ön park sensörü de çalışmıyor ortadaki ekranda geriye felan taktığımda o aracın önünde felan çıkan semboller gözükmuyor.Aracım henüz 3500 kmde yardım edebilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
6 dakika önce, Gökberk Gözalan yazdı:

Sebebi acaba neden kaynaklanıyor olabilir ki? Başına gelen biri varsa illa ki yardımcı olacaktır.çünkü bu siralarda aracimi servise goturmem imkansiz gibi duruyor.

Gökberk'cim sen değil de, en az 2-3 yaş büyük birinin götürmesi daha iyi olur tabii :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vitesin sol bölümünde bulunan park sensörlerini devre dışı bırakan düğmeye araç çalışırken uzun süre basılı tutun uyarı sesi gelecek eğer düzelmez ise yetkili servise gitmeniz gerekecek ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Gökberk Gözalan yazdı:

Yakup abi tesekkur ederim ancak 6 yildir araba kullaniyorum her ne kadar ehliyetim olmasada tabi kii guvenlik kurallarina uyarak ve babamdan izin alarak :D babam bu sira gorevde o yuzden goturemeyiz maalesef :(

Güzel kardeşim ne kadar güzel kullanırsan kullan; senin o arabaya o yaşta binmen çok yanlış, hele ki ehliyetin yoksa! Türk ceza kanunlarına göre senin o aracı sürmemen lazım! Sadece kendi canına değil trafikteki bir çok kişinin (yaya veya sürücü) canına kastediyorsun!  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sensörlerin temziliğini sağladın mı, kar buz kaplı mı vb..

araç sıfır mı alındı.. sensörlerin iç tarafında lastik var, ince yuvarlak, hata var mı bakabilirsin..

benim arka tampon boyandı biri hafif içeri kaçık gibi ama sıkıntı çıkarmadı şükür..terar söküp taktırmadım bir sensörü

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.