Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Powershift 6000de Uyarı Verdi

Arda P.

Soru

6477 kmdeki aracımda bugün çalıştırdığımda vitesi p konumuna alın uyarısı geldi,cam kapı açıktı,ondanmı acaba dedim kapattım yine geldi,3 haftadır yatıyordu bugün azıcık kendine gelsin diye çalıştırdım.Ne yapayım yarında böyle derse? Hareket edeyim mi? Parkta bırakayım mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Arda P. yazdı:

6477 kmdeki aracımda bugün çalıştırdığımda vitesi p konumuna alın uyarısı geldi,cam kapı açıktı,ondanmı acaba dedim kapattım yine geldi,3 haftadır yatıyordu bugün azıcık kendine gelsin diye çalıştırdım.Ne yapayım yarında böyle derse? Hareket edeyim mi? Parkta bırakayım mı?

Bu uyarinin cam kapi ile bir ilgisi yok. Otomatik araclarin hemen hepsinde bu uyari olur. P konumunda birakmak gerekir araci, stop ettikten sonra. Hic kilavuzu okumadiniz mi? 

Siz nasil birakiosunuz araci, d, r, n? Hangisinde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

3 hafta araç yatmamalı, 3 günde bir rolantide 1 dak çalıştırılmalı..

Neden mesela? Şirket aracı olan çoğu insanın aracı haftada 1 çalışıyor. Benim aracın biri de 1 hafta 10 gün kapalı garajda yattığı oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Neden mesela? Şirket aracı olan çoğu insanın aracı haftada 1 çalışıyor. Benim aracın biri de 1 hafta 10 gün kapalı garajda yattığı oluyor.

Benimde öyle 10 ayda 6500 zor yaptım,batmaya başladı biraz araba durdukça.Şehir dışı olması hiç alınmazda
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.