Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 St Direksiyon

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Onu da arıyorum ki :D 

Varsa bekliyorum bile :D Ayak aydınlatma da var proje de sis farım var :D bu kadar uğraş dur 2 seneye satarım ben bunu mk4 ile :D 

O öyle olmuyo uğraşınca satmaya kıyamıyo insan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ah Tamer ah :)

Gelecekte....

Gelecekte ben goremeden gidicem galiba , ocak 22 sinde gidiyorum is icin 6 ay yokum buralarda :)

Ozer de aklima Sony teyp ile bir giris yapti , simdi cik cikabailirsen isin icinden :)

--1 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Abi burda çıkmacı yok :) Ankaraya mı geleyim :D 

Ayrıca sitedeki şu hoparlörler acaba sony mi yoksa standart olanlar mı? 

http://www.tascaparts.com/ford/focus/cv6z18808c/2013-year/titanium-trim/2-0l-l4-flex-engine/body-cat/sound-system-scat/?part_name=inst-pnl-speaker

Bu aksam sorarim bunlarin satis danismanlari online cok yardimci oldu bana dun gece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Tamer Perperek yazdı:

Gelecekte ben goremeden gidicem galiba , ocak 22 sinde gidiyorum is icin 6 ay yokum buralarda :)

Ozer de aklima Sony teyp ile bir giris yapti , simdi cik cikabailirsen isin icinden :)

Bu aksam sorarim bunlarin satis danismanlari online cok yardimci oldu bana dun gece.

Kargo 100 dolar neredeyse 4 hoparlör fiyatı ama gözümü kararttım sıfır bile alabilirim. :) Haber bekliyorum sizden :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Kargo 100 dolar neredeyse 4 hoparlör fiyatı ama gözümü kararttım sıfır bile alabilirim. :) Haber bekliyorum sizden :)

@Berat Hasbek sitedeki satis temsilcisi orjinal Sony teyp li arac varsa yakininizda onun VIN numarasini yazin diyor ona gore Sony olup olmadigini yazarim diyor , o katalogunda markasini goremiyormus.Var mi sitede tanidik biri fabrika cikisli Sony teybi olan VIN atarsa bu sitedeki satis temsilcisi ona gore yazacak.

Screenshot (1).png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi arkadaşa takmıştık ST direksiyon. Tuşlar önemli değil sizdekileri ona taşıyabilirsiniz. Sıfır alacaksanız düğme filan almayın zaten sizinkileri taşıyın. Arkadaşa aldığımızda cruise control tuşlarının yeri yoktu kestirip takmıştık. Fiyat bilgim yok.

5 saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Abi burda çıkmacı yok :) Ankaraya mı geleyim :D 

Ayrıca sitedeki şu hoparlörler acaba sony mi yoksa standart olanlar mı? 

http://www.tascaparts.com/ford/focus/cv6z18808c/2013-year/titanium-trim/2-0l-l4-flex-engine/body-cat/sound-system-scat/?part_name=inst-pnl-speaker

Bu konsoldaki hoparlör, kapıya uymaz. ikinci resimdeki 6nolu parça lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi arkadaşa takmıştık ST direksiyon. Tuşlar önemli değil sizdekileri ona taşıyabilirsiniz. Sıfır alacaksanız düğme filan almayın zaten sizinkileri taşıyın. Arkadaşa aldığımızda cruise control tuşlarının yeri yoktu kestirip takmıştık. Fiyat bilgim yok.
--1 dakika sonra eklendi-- Bu konsoldaki hoparlör, kapıya uymaz. ikinci resimdeki 6nolu parça lazım.

6 ve 5 nolu sony hoparlör var 27 dolar sanırım. Ekledim ama emin değilim. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

Bu konsoldaki hoparlör, kapıya uymaz. ikinci resimdeki 6nolu parça lazım.

@Ozan Kar evet tuslar olmadan satiyorlar diye tahmin ediyorum, " without navigation " diye ozellikle belirtmelerindeki sebebi bende anlamadim belkide degisik bir baglanti yada soket vs yuzundendir atiyorum simdi ama ne salladim :)

Full direksiyon asagidaki gibi.

Screenshot (5).png

--2 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Serkan Karakoca yazdı:

Ankarada 2 tane focusta var bu direksiyondan :)

Normal direksiyona gore bir farki varmidir bilemem ama guzel duruyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.