Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

MCA için En iyi Eq Ayarı

Samet VURAL

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim de rezil style için benzer bir sıkıntım var. Bizimkinin ses sistemi zaten rezil ötesi..

Ben arabayı alınca tizi maksimuma bass ı +4 veya 5 e aldım bıraktım. 

Otopark ST line videosunda böyle çok patlıyor basslar biraz fader la arkalara vermek lazım dediler (gerçi o titanium ses sistemine sahip sanırım)

Ben de ortaları biraz yükselttim +3 fader la arkalara verdim. Daha mı iyi oldu nedir ? Yoksa psikolojik mi ? :D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, H. Cenk yazdı:

Benim de rezil style için benzer bir sıkıntım var. Bizimkinin ses sistemi zaten rezil ötesi..

Ben arabayı alınca tizi maksimuma bass ı +4 veya 5 e aldım bıraktım. 

Otopark ST line videosunda böyle çok patlıyor basslar biraz fader la arkalara vermek lazım dediler (gerçi o titanium ses sistemine sahip sanırım)

Ben de ortaları biraz yükselttim +3 fader la arkalara verdim. Daha mı iyi oldu nedir ? Yoksa psikolojik mi ? :D:D:D

Abi hoparlörleri sony tak keyfine bak.Kapılara da izolasyon yaptırırsan oooh mis olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Abi hoparlörleri sony tak keyfine bak.Kapılara da izolasyon yaptırırsan oooh mis olur.

+1 arka kapılarada oem twiter sonuç gayet başarılı :) pop olan versiyon bana hitap ediyor şu an diğer aracımdan eksik kalan kısmı biraz yüksek ses ve bass eksikliği şu bagaj yalıtımını halledeyim bir onun ilacı bende :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, H. Cenk yazdı:

İlk toplantıda senden rica etcem bunları yapmanı :) Ben yapamam ki  :( 

Hoparlörlerin işi 1 saat abi. kolay iş yani. Sen hoparlörleri bul yeter. Tweeterların montajı biraz alengirli ama. Arka kapılarda delik açmak lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.