Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tampon Tamiri Yardım (resimli)

barisozyurt

Soru

Merhaba arkadaşlar

2012 C-Max'ımın arka tamponuna geçen birisi sürtmüş. Çizik falan oluşmadı ama tampon çamurlukla birleştiği nokta aşağıdaki gibi ayrıldı. Bunu tamir ettirmek için yetkili servise mi, yoksa sanayide tamponcuya mı gitmem daha uygun olur ?

r63Y7M.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Motip in plastik boyası var. Bas geç hiç uğraşma sorun sadece zımpara iziyse

Abi bemde plasti dip varya onu dusunmustum. Sadece iz var iste eski haline donsun yeterli. Araca pasta cola yaptiracam zaten. Pasta ile giderilirmi plastik yuzey.. ayrica motip e baktim . Motip Carot diye bir kutu var. Birde akrilik boya diye geciyor. Hangisini alayim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 hours ago, Resul özdemir said:

Abi bemde plasti dip varya onu dusunmustum. Sadece iz var iste eski haline donsun yeterli. Araca pasta cola yaptiracam zaten. Pasta ile giderilirmi plastik yuzey.. ayrica motip e baktim . Motip Carot diye bir kutu var. Birde akrilik boya diye geciyor. Hangisini alayim

Sadece o kismi boyayarak kurtulamazsin, tamamini boyaman gereki, boyanin duzgun tutunabilmesi icin tamamini zimparalamalisin. Bu durumda bile boyanin zamanla gunesten/sicaktan/tuzdan atmayacaginin bir garantisi de yok. Ben derim ki elleme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Sadece o kismi boyayarak kurtulamazsin, tamamini boyaman gereki, boyanin duzgun tutunabilmesi icin tamamini zimparalamalisin. Bu durumda bile boyanin zamanla gunesten/sicaktan/tuzdan atmayacaginin bir garantisi de yok. Ben derim ki elleme.

Daha ince bi zimpara izi siler yada azaltirmi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.