Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi ve Motorları

Önerilen Mesajlar

mk4 gelince bizimkiler ne kadar ölür, gelmeden/duyulmadan önce elden çıkartmak lazım mı acaba diye düşünüyorum. sonra da ne alacam ki diye düşünüyorum :) 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

mk4 gelince bizimkiler ne kadar ölür, gelmeden/duyulmadan önce elden çıkartmak lazım mı acaba diye düşünüyorum. sonra da ne alacam ki diye düşünüyorum :) 

Mk2 ler ölmediğine  ve hatta kıymete bindiğine göre telaşa mahal yok.^_^

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
59 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Niye düşünüyorsun abi? MK4 gelince MK4 alırsın :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

Bana da arada geliyor aynından :) ama arabasız yapamacağım için yapamıyorum

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Mk2 ler ölmediğine  ve hatta kıymete bindiğine göre telaşa mahal yok.^_^

Focus 3 beğenilmedi ama o yüzden öyle oldu, mk4 güzel gelirse 3 direk çöp olabilir :) 

--2 dakika sonra eklendi--
39 dakika önce, Orkun S. yazdı:

Niye düşünüyorsun abi? MK4 gelince MK4 alırsın :)

benim mantığıma göre elimdeki "eskimediği" sürece aynısından almam. yani bu araba bariz bi biçimde eskimediği sürece (maşallah şurası eskidi dediğim bir şeyi yok) yada masrafları artmadığı sürece bunu satıp C sınıfı almam. D sınıfı da bütçeme uymadığı için en az 3-4 sene daha kullanırım büyük ihtimalle :) 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anki aracımı çok çok sevsem de göz ucuyla 1.5 Ecoboost 200 PS'i takipte olacağım. Tasarım konusunda civic hatchback sporttan daha agresif görüneceğini sanmıyorum hele ki Yeni Fiesta'yı gördükten sonra lakin bekleyeceğim bakalım. Seviyorum şu motoru. Ayrıca bu durumda Focus ST'nin de en az 270 PS güç bandında olacağını beklemek pek yanlış olmaz sanırım.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Frankfurt Otomobil Fuarı'na az kaldı. 14-24 Eylül olması lazım yanılmıyorsam. Bu tarihten önce tanıtılması zor görünüyor. Büyük ihtimalle bu fuarda görürüz Focus MK4'ü.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
29.08.2017 - 23:33 tarihinde, Orkun S. yazdı:

Frankfurt Otomobil Fuarı'na az kaldı. 14-24 Eylül olması lazım yanılmıyorsam. Bu tarihten önce tanıtılması zor görünüyor. Büyük ihtimalle bu fuarda görürüz Focus MK4'ü.

Mynet'in listesinde yok :) 

http://finans.mynet.com/haber/detay/haber-analiz/ilk-kez-frankfurt-otomobil-fuarinda-gorucuye-cikacaklar/138516/

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

200ps focus kesin gelecek mi @Yakup Çağatay ?manuel& otomatik fark etmez,manuel gelirse daha ekonomik daha performanslı olur sanırım.1.5 mondeo EB şanzımanı gibi olursa bir işe yaramaz...Var mı bu konuyla ilgili bilgiler

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 saat önce, Erhan Er. yazdı:

Bence seneye Cenevre'de tanıtılacak. Çoğu haber sitesi bu yönde haber yapıyor. Ben hem o kadar uzun sürmez diye düşündüğümden hem de burada konuşulanlardan dolayı Frankfurt olarak düşünmüştüm. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

1.5 EB kesin. Hangi beygirler olacak manuel mi otomatik mi onu bilmiyorum. Otomatik kesin olur bence.

sütçü beygirleri değilde arap beygirleri olursa süper olur valla :) Veririz coşkuyu :) Bende otomatik olur diye tahmin ediyorum.

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Semih O.
      Satılacak Ürün Hakkında
      Marka ve Model: Focus Mk3 MCA Kol Dayama  Model Yılı: 2015 Donanım: Style Garanti: Yok
      Diğer Detayları:
      Kol dayama kendi aracımdan çıkmadır, Titanium olanla değiştirdiğim için satıyorum. 2014-2015 MCA Focuslara uyar. Kozmetik olarak kusursuza yakındır. Montaj konusunda gereken yardımı yaparım. Zamanı denk getirebilirsek Eskişehir, İstanbul, Bursa, Yalova, Ankara'da montajını da yapabilirim.

Satış Hakkında
      Satış Yöntemi: Nakit İstenilen Karşılık: 650
      İletişim Bilgileri
      İsim Soyisim: Semih Oluklulu Yaşadığı Şehir: Eskişehir İletişim Kanalları: Forumdan mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
      Ürüne Ait Resimler

• Yazan: Ahmet Polatkan
      Aradım 2015 model dizel 1.5.Sabah araci çalıştırmadan yağ kontrol için motor kaputunu açtığımda sol kisimdan duyulan ince bir ses geliyordu.Bilmedigim için sormak istedimAcaba bu ses nedir ve normalmidir.simdiden teşekkürler
    • Yazan: Uğur Kat
      Merhaba 2016 model 30000 km de manuel hb focusum var ancak eşimin otomatik istemesi sebebiyle focusu satıp üstüne 5-10 koyup sıfır fiesta alalım diyoruz ancak çok arada kaldık ya pişman olursak diye malum fiesta ufak araba c segmentten b ye düşmek ne kadar mantiklimantıklı

• Yazan: Ahmet B.
      Merhabalar,mk2.5 hb kasa focus aracımın iç aydınlatmaları led ampuller ile değiştirdim,bagaj içine de led uygulaması yaptım sizlerle paylaşmak istedim. Iyi seyirler.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.