Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi ve Motorları

Önerilen Mesajlar

5 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Son 24 saat kala, tanıtım yerinden kare...

Bence fazla Amerikan stili, makyajla değişir :) 

yazı güzel bence hocam hoşuma gitti benim ayrıca bi canlı yayın falan olacak mı

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
9 dakika önce, BurakHAN yazdı:

4 Saat kaldı yayına. Sanırım sedanı orada tanıtırlar. 

Ben de öyle düşünüyorum ama şu egea görüntüsü var ya ah ulan ah.Ben volvo ya benzer diye bekliyordum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Sedan Çin’de tanıtılacak demiştim. 

Doğru öyle demiştin Yakup Bey.Ama şu dumur halinden olsa gerek kafa 1 milyon.Geçer değil mi doktor?41250937-closeup-portrait-stressed-young-man-in-purple-sweater-shocked-surprised-horrified-disturbed-by-what-.jpg.71014f657986bd4e2d639adc213dea98.jpg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bir saat önce, Serkan D. yazdı:

:cnvr:

Valla araba genel olarak hatchback style olmuş . Arkaya bi bagaj çıkıntısı pek bi eklektik olacak gibi. Umarım yanılırım. Bir yandan da Focus sedan hiç cazip gelmiyor bana. Keşke hiç olmasa :kıhkıh:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Valla araba genel olarak hatchback style olmuş . Arkaya bi bagaj çıkıntısı pek bi eklektik olacak gibi. Umarım yanılırım. Bir yandan da Focus sedan hiç cazip gelmiyor bana. Keşke hiç olmasa :kıhkıh:

Bu saatten sonra olsa ne olur olmasa ne olur.Ben gidip F3 üme bakayım bi ihtiyacı varmıymış.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
47 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

aynen abicim katılıyorum sedanı olması bence prestijini düşürüyor focusun

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Semih O.
      Satılacak Ürün Hakkında
      Marka ve Model: Focus Mk3 MCA Kol Dayama  Model Yılı: 2015 Donanım: Style Garanti: Yok
      Diğer Detayları:
      Kol dayama kendi aracımdan çıkmadır, Titanium olanla değiştirdiğim için satıyorum. 2014-2015 MCA Focuslara uyar. Kozmetik olarak kusursuza yakındır. Montaj konusunda gereken yardımı yaparım. Zamanı denk getirebilirsek Eskişehir, İstanbul, Bursa, Yalova, Ankara'da montajını da yapabilirim.

Satış Hakkında
      Satış Yöntemi: Nakit İstenilen Karşılık: 650
      İletişim Bilgileri
      İsim Soyisim: Semih Oluklulu Yaşadığı Şehir: Eskişehir İletişim Kanalları: Forumdan mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
      Ürüne Ait Resimler

• Yazan: Ahmet Polatkan
      Aradım 2015 model dizel 1.5.Sabah araci çalıştırmadan yağ kontrol için motor kaputunu açtığımda sol kisimdan duyulan ince bir ses geliyordu.Bilmedigim için sormak istedimAcaba bu ses nedir ve normalmidir.simdiden teşekkürler
    • Yazan: Uğur Kat
      Merhaba 2016 model 30000 km de manuel hb focusum var ancak eşimin otomatik istemesi sebebiyle focusu satıp üstüne 5-10 koyup sıfır fiesta alalım diyoruz ancak çok arada kaldık ya pişman olursak diye malum fiesta ufak araba c segmentten b ye düşmek ne kadar mantiklimantıklı

• Yazan: Ahmet B.
      Merhabalar,mk2.5 hb kasa focus aracımın iç aydınlatmaları led ampuller ile değiştirdim,bagaj içine de led uygulaması yaptım sizlerle paylaşmak istedim. Iyi seyirler.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.