Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk4 çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi Ve Motorları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

14 saat önce, Serdar yaman yazdı:

1.5 eb bekleyenlerdenim gelsin artık :)

sen ne beklediğini bilmeyenlerdensin... Sana uygun bir laf var ama burası yeri değil şimdi :) 

--3 dakika sonra eklendi--

Sedan iyi görünüyor. Hiçbir şeye benzememesi artısı :) Focusun her zaman HB olduğunu düşünen birisi olarak MCA sedanı MCA HB'den daha çok beğenmiştim. Sanırım bu beğenim (malesef ki) MK4'te artarak devam edecek gibi...

Arabayı falan geçtim de bu giydirme çok tatlı olmuş, orjinal :) 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Deniz S. yazdı:

Doğru soyluyorsunuz köy yollarında dezavantaj o durum, olmaz öyle

Hocam ağır köy yolunda bu arabanın ne işi var :)  Otip yollara otomobil tarzı alçak bir aracı sokmak başlı başına bir hata.

Günümüzde çoğu köylerin yolu beton, asfalt veya en kötü stabilize. Dikkatli kullanılması sonucu stabilize yolda hiçbir sıkıntı yaşatmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hour ago, Serkan D. said:

Ayda bir iki kez köye gidiyorum.yollar çok kötü degil ama biraz iri taş oldumu vuruyor. kayinconun egea si var onda sıkıntı yok ön yüksek rahat gidiyor.

Direksiyon kutusu sesinden dolayi ben boyle yollarda gitmemeye calisiyorum. Insanin siniri bozuluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatlarla ilgili ipucunu vereyim mi?

Önemli bir değişiklik geliyor.

Artık D sınıfı fiyatına C sınıfı araç alabileceksiniz. 

Bugün 1.5 Dizel PWS HB ST Line 140.000 (yazı ile yüzkırkbin) TL.

Buna yeni zammı, vergi ilavesi, döviz kuru ekleyin, 155.000'e anlaşalım.

Nasıl? Evcil bir hayvana "dur" anlamında kullanılan tek heceli üç harfli sözcük mü?

Evet aynen öyle olacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Benim gözüm yüksekte olmadığından daha önceleri  eskiden C aldığınız fiyata artık B alacaksınız demişliğim vardır. 

1.5 dizelime gözüm gibi bakmam lazım.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Fiyatlarla ilgili ipucunu vereyim mi?

Önemli bir değişiklik geliyor.

Buna yeni zammı, vergi ilavesi, döviz kuru ekleyin, 155.000'e anlaşalım.

Nasıl? Evcil bir hayvana "dur" anlamında kullanılan tek heceli üç harfli sözcük mü?

Evet aynen öyle olacak. 

Ben birazdaha iyimser bakıyorum (bakmak istiyorum), standart titanium (herşey dahil) 140 ile satışa sunulur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Benim gözüm yüksekte olmadığından daha önceleri  eskiden C aldığınız fiyata artık B alacaksınız demişliğim vardır. 

1.5 dizelime gözüm gibi bakmam lazım.  

aynı zihniyetteyim... İyi ki Nisan ayında şu focus/golf operasyonunu gerçekleştirdim. Yoksa şuan ki piyasa şartlarında bu kıvamda bir araç almam imkansız olurdu. Focus'u beklememekle iyi etmişim... Şu an için en azından görünen bu. 3-4 sene ekstra bir durum olmazsa Golf'ü değiştirebileceğimi sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı zihniyetteyim... İyi ki Nisan ayında şu focus/golf operasyonunu gerçekleştirdim. Yoksa şuan ki piyasa şartlarında bu kıvamda bir araç almam imkansız olurdu. Focus'u beklememekle iyi etmişim... Şu an için en azından görünen bu. 3-4 sene ekstra bir durum olmazsa Golf'ü değiştirebileceğimi sanmıyorum.

Bende katılıyorum :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MK4 Sedan beni çok heyecanlandırıyor gerçekten... Focus  3 MCA şimdiye kadar kullandığım en keyifli ve verimli araçlardan birisiydi, şimdi rütbesini artıracağını düşünürsek... Sonra olası fiyatını düşününce... Cem abiye katılıyorum, Dizel Titanium sedan manuel 140, otomatik 150den aşağı başlamaz... Yazdım ama insanın inanası gelmiyor, çünkü sadece 2 yıl önce, Ağustos 2015'te Mercedes C 200D Bluetec Avangarde paketin satış fiyatı 155.000 idi.. 

Ülkenin haline bak.. Diyelim ki ben faize çok karşı olan, kesinlikle hak gözeten biriyim, 2015'te Mercedes almayı düşünürken, yok diyorum müslüman gösterişi sevmez, mütevazı olup toplu taşımayı tercih ediyorum ve yastık altında 155bin bırakıyorum (nasıl bir yastıksa..) kış uykusu gibi yatıyor orada sıcak sıcak... 2 - 3 yıl sonra oğlan, kız damat eş dost vs. veriyor gazı, diyorum tamam alalım madem, yastığı bir kaldırıyorum, o da ne, bizim Mercedes C200D olmuş mu sana Ford Focus MK4... Dağ fare doğurur derlerdi de inanmazdım... :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Direksiyon kutusu sesinden dolayi ben boyle yollarda gitmemeye calisiyorum. Insanin siniri bozuluyor.

aracı aldığımdan beri gelen ses bu harhalde. Ön döş içindeki kablolardan geliyor sanıyordum. Özellikle taşlı yollarda lokurtu gibi bir ses bu kronik sorun mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi ve Motorları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.