Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk4 çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi Ve Motorları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

sedan offf yırtar yolları yırtarrr

Zafer sence mondeo'nun önüne geçecek kadar güzel bir model yaparlar'mı ? Bence yapmazlar..

Ki Abd versiyonu ( mondeo'nun ) dehşet olmuş.. 

Cem hocamın saydığı özelliklerin %80 bile olsa çok fena fiyatı olur gibi'me  geliyor.. Hayırlısı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

Hahaaa bu cihaz arabayı kendide sürse, yinede o parayı verip takmam :D 

Üstat olacaksa öyle bi'şey olmalı. 

Kardeş firmadan

--1 dakika sonra eklendi--
7 dakika önce, okan ali yazdı:

Zafer sence mondeo'nun önüne geçecek kadar güzel bir model yaparlar'mı ? Bence yapmazlar..

Cem hocamın saydığı özelliklerin %80 bile olsa çok fena fiyatı olur gibi'me  geliyor.. Hayırlısı 

Yaparlar, yapıyorlar, yapmak zorundalar; çünkü D segment sedan şu an duraklamayı geçti gerileme döneminde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yaparlar, yapıyorlar, yapmak zorundalar

O zaman o araba satar, güzel satar yakup :)

yanı neredeyse focus 3.5 kasanın sorunu belli 3-4 kalemi geçmez onlarda çözülüp üstüne 2-3 kalem daha artı koyarlarsa o zaman mondeo'dan güzel araba yapmiş olurlar ..

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, okan ali yazdı:

O zaman o araba sata,r güzel satar yakup :)

yanı neredeyse focus 3.5 kasanın sorunu belli 3-4 kalemi geçmez onlarda çözülüp üstüne 2-3 kalem daha artı koyarlarsa o zaman mondeo'dan güzel araba yapmiş olurlar ..

Avrupa'da pazar payını kesinlikle arttıracaktır, Türkiye'de ne olur bilemem.

Boyut ve ağırlık bunlara daha az oranla otomatik şanzıman ve işçilik, şu an en temel revize edilmesi gereken şeyler bana göre. Bunlarda yapılan her pozitif gelişme Ford'a yeter. Sürüş dinamiğini koruması şartıyla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Üstat olacaksa öyle bi'şey olmalı. 

Kardeş firmadan

--1 dakika sonra eklendi--

Yaparlar, yapıyorlar, yapmak zorundalar; çünkü D segment sedan şu an duraklamayı geçti gerileme döneminde.

Kesinlikle olması gerekende bu zaten. 

Ama HUD opsiyonunun TRye geleceğini sanmam. Ondan önce opsiyon dağılımını güzel yapmalılarki müşteri aracını kendine göre şekillendirebilsin.

Yeni fiestada mesela opsiyon listesi bence güzel olmuş(fiyatlar haricinde) 

15 dakika önce, okan ali yazdı:

Okan ben böyle düşünmüyorum.

Sınıf farkı varki, kafayı D sınıfına takmış insanın gözü C yi görmez.

Fiyat konusunda, mk4 standart titanium dizel oto şuanki mca fiyatından çokda uçuk bi fiyatta çıkacağını hiç sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

150bine net katılıyorum.

+1

vergisiz fiyatı 80k olsa, ötv+kdv ile 151k oluyor. Güncel verisyonu vergisiz 72,5k olduğuna göre 1600 euro zam gelmesi yeterli 

Erhan Er. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.12.2017 - 20:58 tarihinde, Semih O. yazdı:

Benim en büyük temennim Fiesta direksiyonu gelmesin.

ford geleneği olarak farklı segment arabalarının direksiyonları farklı oluyor inş bu devam eder. Yoksa VW' de olduğu gibi poloya binince küçük passat hissi veriyor onun gibi bir şey olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Furkan İlker Özmen yazdı:

ford geleneği olarak farklı segment arabalarının direksiyonları farklı oluyor inş bu devam eder. Yoksa VW' de olduğu gibi poloya binince küçük passat hissi veriyor onun gibi bir şey olur.

Şu direksiyonun neresi kötü ?

Yeni fiesta titaniumu kullandım gayet şık ve sade.

ford_fiesta_st_21.jpg

Untitled.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Şu direksiyonun neresi kötü ?

Yeni fiesta titaniumu kullandım gayet şık ve sade.

Benim Fiesta videomu izlemedin sanırım :) Yeterince kullanışsız, tasarım değil mühim olan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Benim Fiesta videomu izlemedin sanırım :) Yeterince kullanışsız, tasarım değil mühim olan.

Tuş yerine yapılan kulakçıklardan bahsediyosan evet çok çekici gelmedi. 

Bu durumu şuna bağlıyorum, alışılmışın dışında olduğundan insan alışamadığını ilk etapda garipsiyor.

Tamamiyle tuş olsa iyi olmazmıydı? Olurdu tabiki ama değişiklik iyidir. Olumsuz çok geri bildirim alınırsa makyajla çözerler.

Genel olarak ben fiestanın direksiyonunu beğendim. Mk4 ün dokunma hissiyatını daha iyi yaparlar kanımca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi ve Motorları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.