Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk4 çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi Ve Motorları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Bugün yaşadığım ilçedeki ford yetkili bayisinin sahibi ile sohbet ettim. Focus'un Şubat ayında lansmanı yapılıp Martta satışa çıkacağını söyledi. Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk aracı Almanyada gördüğünü söylemiş. Çok kaliteli olduğunu ve bambaşka bir araç olduğunu felan söylemiş :) Hatta 25 yıldır bu işin içinde olduğunu ilk defa böyle heyecan duyduğunu felan söylemiş.

Bakalım dediği gibi çıkacak mı

Erhan Er. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ocak-Şubat gibi lansman olacak o belli patron söyledi zaten, ama satış öyle erken olmaz. Yaz aylarını rahat bulur, Ağustos gibi.

Yakup Bey bu günlerde görmemiz gerekmiyor mu yeni makineyi? Ya da en azından yılbaşından önce göremez miyiz? Tanıtımı olmasa bile ne bileyim, resmini, içini, dışını görecektik hani? Bunları bu başlık altında okuduğumu hatırlıyorum ama bulamadım. 

Bedirhan Doğan tarafından düzenlendi
Noktalama işareti
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Serkan D. yazdı:

Sizce yeni focus un fiyatı ne olur? Şu an Titanyum Pws benzinli 110 civarında.yenisi 120 yi geçer mi?

en boşu şuan ki trend x fiyatından pahalı olacağı kesin fakat en boş benzinli manuel 80-85 civarı olur düşünüyorum. Hakeder mi orasını göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8/2/2017 - 00:47 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Yeni yeni yeni.

• Sedan versiyon ~4.650 mm civarında olacak, mevcut model ise 4.538 mm; artış ~110 mm. (Mondeo 4K 4.871 mm [-221mm])
  • Aks mesafesi ~50 mm civarında artacak, mevcut model 2.648 mm; ~2.698 mm. (Mondeo 4K 2.850 mm [-152 mm])
  • Yüksek donanımda, gösterge ekranı Full LCD olabilir.
  • Daha önce söylediğimiz gibi Eylül ve sonrasında tanıtılacak, 2018'de satışta.

10mm=1cm

8/2/2017 - 01:21 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Ek olarak;

Civic 4K 2.698 mm

Megane 4K 2.711 mm

Focus Mk4 4K  ~2.698 mm

Biliyorsunuz kolay kolay bilgiyi vermem eğer emin değilsem, bugün tekrar onaylandı boyutlar :) Aks mesafesinde ~50mm artış kesin, artık sağda solda yayınlayabiliriz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Biliyorsunuz kolay kolay bilgiyi vermem eğer emin değilsem, bugün tekrar onaylandı boyutlar :) Aks mesafesinde ~50mm artış kesin, artık sağda solda yayınlayabiliriz.

HB nin uzunluk  ile ilgili bilgi var mı? 

4.40m yi geçer sanki. Manuel 1.5 Ecoboostta gelir inşaallah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Mk3 üretimlerinin sonlarını aktardım. Mk4 için bundan daha net yanıtlar almak şu an zor :) 

Fiesta'da iki seri üretim arasında 20 gün kadar fark vardı. Focus'ta daha fazla değişiklik var hem de Wagon daha geç bitiyor, en geç Haziran ayında seri üretimine başlarlar diyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi ve Motorları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.