Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk4 çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi Ve Motorları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

mk4 gelince bizimkiler ne kadar ölür, gelmeden/duyulmadan önce elden çıkartmak lazım mı acaba diye düşünüyorum. sonra da ne alacam ki diye düşünüyorum :) 

Mk2 ler ölmediğine  ve hatta kıymete bindiğine göre telaşa mahal yok.^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

59 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

mk4 gelince bizimkiler ne kadar ölür, gelmeden/duyulmadan önce elden çıkartmak lazım mı acaba diye düşünüyorum. sonra da ne alacam ki diye düşünüyorum :) 

Niye düşünüyorsun abi? MK4 gelince MK4 alırsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

Bana da arada geliyor aynından :) ama arabasız yapamacağım için yapamıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Mk2 ler ölmediğine  ve hatta kıymete bindiğine göre telaşa mahal yok.^_^

Focus 3 beğenilmedi ama o yüzden öyle oldu, mk4 güzel gelirse 3 direk çöp olabilir :) 

--2 dakika sonra eklendi--
39 dakika önce, Orkun S. yazdı:

Niye düşünüyorsun abi? MK4 gelince MK4 alırsın :)

benim mantığıma göre elimdeki "eskimediği" sürece aynısından almam. yani bu araba bariz bi biçimde eskimediği sürece (maşallah şurası eskidi dediğim bir şeyi yok) yada masrafları artmadığı sürece bunu satıp C sınıfı almam. D sınıfı da bütçeme uymadığı için en az 3-4 sene daha kullanırım büyük ihtimalle :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anki aracımı çok çok sevsem de göz ucuyla 1.5 Ecoboost 200 PS'i takipte olacağım. Tasarım konusunda civic hatchback sporttan daha agresif görüneceğini sanmıyorum hele ki Yeni Fiesta'yı gördükten sonra lakin bekleyeceğim bakalım. Seviyorum şu motoru. Ayrıca bu durumda Focus ST'nin de en az 270 PS güç bandında olacağını beklemek pek yanlış olmaz sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.08.2017 - 23:33 tarihinde, Orkun S. yazdı:

Frankfurt Otomobil Fuarı'na az kaldı. 14-24 Eylül olması lazım yanılmıyorsam. Bu tarihten önce tanıtılması zor görünüyor. Büyük ihtimalle bu fuarda görürüz Focus MK4'ü.

Mynet'in listesinde yok :) 

http://finans.mynet.com/haber/detay/haber-analiz/ilk-kez-frankfurt-otomobil-fuarinda-gorucuye-cikacaklar/138516/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

200ps focus kesin gelecek mi @Yakup Çağatay ?manuel& otomatik fark etmez,manuel gelirse daha ekonomik daha performanslı olur sanırım.1.5 mondeo EB şanzımanı gibi olursa bir işe yaramaz...Var mı bu konuyla ilgili bilgiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Erhan Er. yazdı:

Bence seneye Cenevre'de tanıtılacak. Çoğu haber sitesi bu yönde haber yapıyor. Ben hem o kadar uzun sürmez diye düşündüğümden hem de burada konuşulanlardan dolayı Frankfurt olarak düşünmüştüm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

1.5 EB kesin. Hangi beygirler olacak manuel mi otomatik mi onu bilmiyorum. Otomatik kesin olur bence.

sütçü beygirleri değilde arap beygirleri olursa süper olur valla :) Veririz coşkuyu :) Bende otomatik olur diye tahmin ediyorum.

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi Malzeme Bilgisi ve Motorları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.