Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Stil - Aksesuar, Giyim, Model Araç Artık Online Satın Alınabilecek.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Ozan Şimşek yazdı:

Merhaba,

10.06.2017 tarihinde Otokoç'a gittiğimde siteki ürünlerin termin tarihlerini, montaj fiyatlarını vs vs sordum ve detaylı bilgi almaya çalıştım.

Aldığım bilgiler dahilinde hiçbir ürün orjinal FO marka değil. Örneğin geri görüş kamera markaları ve fiyatları aşağıdaki gibi,

- Cyclone : 3.000 TL

- Navimex : 2.750 TL

Antenler, park sensörleri vs bunların montaj ücretleri hiçbir şekilde internet sitesindeki fiyatlara dahil değil. Bilginiz olsun.

Zaten yazıyor sitede dahil değil diye. Ayrıca yukardaki ürünler resmi aksesuarlar değil tamamen bayi çalışması.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

İşte online resmi alışveriş sitesi, alıyorsun evine geliyor. -bahsettiğimiz gibi-

https://fordstilb2c.sanalmagaza.com

Henüz resmi duyurusu yapılmadı, şu an alışveriş yapmamakta fayda vardır.

Screen Shot 2017-12-18 at 23.27.17.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İşte online resmi alışveriş sitesi, alıyorsun evine geliyor. -bahsettiğimiz gibi-

Bunun yabancı olan versiyonu vardı hatırlayamadım adresini ?:fikir: Oranın ürün yelpazesi daha çokdu.

Herhalde TR versiyonu yeni olduğundan güncellenecektir önümüzdeki günlerde. E fiyatlarda değişebilir dediğin gibi işe yarar bişi varsa almak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Şunları çok beğendim. Hatta gözlüğü sipariş edesim var..

Sweatshirt

ST güneş gözlüğü

ST sırt çantası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tahmin ettiğim gibi bu test sitesiymiş, nihai hali kısa süre içinde yayınlanacak. Ford Aksesuar sitesinin genel yapısı, ürünler hakkında eleştirileri olanlar iletebilir, dinleniyoruz :D Ayrıca stil bölümü için de geçerli, tabii önce son halini alsın bakalım nasıl olacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 12/19/2017 at 5:10 PM, Yakup Çağatay said:

Tahmin ettiğim gibi bu test sitesiymiş, nihai hali kısa süre içinde yayınlanacak. Ford Aksesuar sitesinin genel yapısı, ürünler hakkında eleştirileri olanlar iletebilir, dinleniyoruz :D Ayrıca stil bölümü için de geçerli, tabii önce son halini alsın bakalım nasıl olacak. 

Bir t-shirt satın aldım, 1 haftayı geçti sanırım. Ne arayan soran, ne fatura, ne de ürünü gönderen oldu. Senin laptop işine dönmesin bu yahu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Bir t-shirt satın aldım, 1 haftayı geçti sanırım. Ne arayan soran, ne fatura, ne de ürünü gönderen oldu. Senin laptop işine dönmesin bu yahu.

Ee test sitesiymiş dedim ya :D Para geri yatmış olmasın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.