Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tablet önerisi

Önerilen Mesajlar

Kızım tablet pc istiyor. 7 inç bir tableti vardı. Artık yetmiyor. İlkokul 1 e gidiyor. Video film izleyebileceğimiz sağlam bir tablet almak istiyorum. Fiyat /performans bir tablet düşünüyorum. En az 2 GB ram olsun. Oyun oynanacak malum. Android olması tercihim. İşletim sistemi en az marshmallow olsun. En iyi bulabildiğim bu:

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-2016-10-1-inç-octa-core-1-6-ghz-2-gb-16-gb-android-6-0-tablet-pc-beyaz-sm-t580nzkatur-1165719.html 

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyatıda biraz uygun olursa çok iyi olur. Arabaya kış lastiği, Babamın hastane masrafı falan derken maddi yönden bayağı bir açıldım. Şeytan ipad mini retina al diyor. Ha ekran 7" den büyük olması lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Kızım tablet pc istiyor. 7 inç bir tableti vardı. Artık yetmiyor. İlkokul 1 e gidiyor. Video film izleyebileceğimiz sağlam bir tablet almak istiyorum. Fiyat /performans bir tablet düşünüyorum. En az 2 GB ram olsun. Oyun oynanacak malum. Android olması tercihim. İşletim sistemi en az marshmallow olsun. En iyi bulabildiğim bu:

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-2016-10-1-inç-octa-core-1-6-ghz-2-gb-16-gb-android-6-0-tablet-pc-beyaz-sm-t580nzkatur-1165719.html 

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyatıda biraz uygun olursa çok iyi olur. Arabaya kış lastiği, Babamın hastane masrafı falan derken maddi yönden bayağı bir açıldım. Şeytan ipad mini retina al diyor. Ha ekran 7" den büyük olması lazım. 

Bu üründe 75 tl indiim var işinize yararsa kod KPLIT75TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung iyidir, bakma sen arkadaşlara :) İpad bence gereksiz pahalı. Çocuk için fazla fazla yeter. Büyükler için de yeter.

Biz de iki tablet var; Tab S 10,5" ve Tab E 9.6". Her ikisini de uzun zamandır kullanıyoruz, bi sıkıntıları olmadı. Çocuklarla kavga ediyoruz arada (ellerinden almak dert oluyor)..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Almanya dan getirtebileceğim iyi bir tablet varmı? Veya ordan uygun fiyata alabileceğim. Ocak 20 de Almanya dan gelecek biri varda 

Bu tür tabletler Türkiye'de pahalı değil, daha pahalıya bile mal olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla kız bağımlısı olmasın lanet etsin gerçek hayata dönsün diyorsanız en ucuzundan bir android tablet alın. Çocuğu uzaklaştırmış olursunuz :D:D 

Yok eğer sevsin kullansın elinden bırakmasın diyorsanız,  bütçe de varsa patlatın bir ipad air2. Hem arkadaşlarından geri kalmamış olur hem sorunsuz kullanır. Arkadaşlarında ipad çoğunlukta ise sakın android almayın derim naçizane :) 

Not: mesaj gerçek yönler de içeren espri mahiyetlidir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.