Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Elektrik Sorunu (gösterge Problemi)

Metin.Sevim

Soru

evet arkadaşlar kusura bakmayın sizi ikince kez rahatsız ediyorum ama havalar soğuduktan sonra şöyle bi sorunla karşılaşmaya başladım. yazın hiç karşılaşmadım. ayrıca araç ısındıktan sonrada böle problemle karşılaşmıyorum. ayrıca km hariç tüm veriler sıfırlanıyor ortalama yakıt, gideceği km, ortalama hız vs...

olay tam olarak bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
5 saat önce, Kaan Yagizer yazdı:

voltaj sorunu gibi gözüküyor ... akü gerilimine + kablo grubunda kaçak var mı? ... bence bunlara bir bakmak lazım. 

bugün aküyü değiştirdim emanet sıfır bi akü buldum bakalım nasıl olacak. nette biraz araştırdım belirtiler çok olmasada şarj dinomosu arızasına benziyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

ilk bakılacak yer akü 2. göstergenin arkasındaki kartta bulunan  leğimlerde ısınmaya ve soğumaya bağlı  çatlaklar olabiliyor... 

Problem sadece göstergede değil arkadaşım geçen akşam çalıştırdım tüm ışıklar yanıp söndü tekrar yandı. ikgin için teşekkür ederim.

Bugun sabah çalıştırmamda hiç bi sorunla karşılaşmadım arkadaşlar sanırım sorun aküde. bi kaç gün daha deneyeceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.