Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Opel insignia (Resmi Görsel Ve Bilgiler)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...

Merak edenler için videosu taze :)

Eksileri

- Keskin bi kaç noktayı beğenmedim 

- hayalet gösterge ve daha düz çok karişik geldi gösterge

Artıları ( cok Daha fazla )

- iç hacim çok geniş arka özellikle

- ısımatlı sogutmalı koltuk & elektırıklı ayarlamalı

- araba içinde wifi ( ama türkiyeye gelmez diyorlar ) 

- ve piyasada çogu fullunde olan özelliklerin hepsi mevcut. otomatik park, arka kamera vs

fiyatı ne olur bilmem ama bütçeye uysa alınabilecek araba olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yurt dışı yorunlara biraz bakındım. Yeni bir araba için "güzel ama.." ile başlayan bu kadar çok "ama"lı yorum duymamıştım. Pek bir hit olabilecek gibi görünmüyor. Hazirandan sonra satışı başlayacakmış sanırım.  Bence videodaki jant iyrenççç, bir de ön ızgaradaki opel ambleminin yanlarındaki çıtalar çok gözümü tırmalıyor benim. Olmasa daha mı iyi olurmuş. Liste fiyatlarını yayınladılar. Kötü tarafı tüm otomatikleri üst vergi diliminde 

*1,5 benzin 165 bg enjoy düz vites 118900

*1,5 benzin 165 bg enjoy otomatik vites 134500

*1,6 dizel 136 bg enjoy otomatik vites 144000

*1,5 benzin 165 bg excellence otomatik vites 150500

*1,6 dizel 136 bg excellence otomatik vites 160000

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, H. Cenk yazdı:

n ızgaradaki opel ambleminin yanlarındaki çıtalar çok gözümü tırmalıyor benim. Olmasa daha mı iyi olurmuş.

Aynen. Hatta Mercedes gibi Opel logosunu daha büyük bir şekilde panjurun ortasına yerleştirseler daha karakterli olurdu. Böyle iri bir araçta logoyu panjura koyunca büyük yapmak lazım bence. Genel anlamda güzel bir araba olmuş ama. Bununla birlikte Mondeo hala biraz daha güzel gibi sanki. Mondeo'nun tek dezavantajı güçsüz ve otomatikten yoksun 1.6 dizeli.

Serkan Z. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Beyefendi ile bugün tanıştık,heyecan vericiydi :smiley2k:

Uzun zamandan buyana beni en çok etkileyen araç oldu ve her şeyiyle ideale en yakın araç olmuş diyebilirim,tabi fiyatları yok sayarak :claps:

Bugün aradım ve test sürüşü için randevu istedim,istediğim zaman gelebileceğimi söylediler(malesef bom boş sayılır bayiler)

Öğle arası hevesle gittim ve zaten çok yakışıklı olan İnsignia çok çok yakışıklı olmuş

Herkesin şikayet ettiği iç boyutlar gitmiş ve boyut konusunda sıkıntı edilecek bir şey kalmamış

Bagaj ağzı mecburen devasa yalnız yüksekliği biraz sınırlı(olacak o kadar)

Özellikle ön farlar ve ledler inanılmaz başarılı görünüyor(görüntü itibariyle)

İç malzeme kalitesi artırılmış ve sınıf standartlarını rahat karşılar hale gelmiş

Kapılar gerçekten çok tok sesli kapanıyor:rolleyes:

Oturduk koltuğa ve gerçekten standart koltuklar bile pek bir rahat

Aracımız dizel otomatik önceden bildiğimiz motor yani,iyi fena değil

Görüş açıları pek bir güzel,kafayı oraya buraya uzatmadım

Pedallar da pek bir hoş,göz tırmalayan hiç bir şey göremedim

Teknolojik ıvırzıvır zaten ortada herşey yerli yerinde

Direksiyon küçük ve dokunma hissi çok iyi,sürüşe geçince de pek bir keskin,çok iyi(en son 308 inki pek bi hoşuma gitmişti)

Dış ses neredeyse hiç yok,150-160 km hızlara çıktım halen rüzgar sesi denebilecek bir ses neredeyse yok,yol sesi(lastik sesi) hafif var temsilcinin dediğine göre hankook lastik kaynaklı olabilir,motor sesi benzinlide olacağını sanmıyorum(dizelde rahatsız edici bir ses yok)

Yol tutuşu zaten iyi olan aracın dahada artmış çok çok iyi,bu boyutlar için şaşırtıcı keskin bir hali var

Gelelim eskiden zayıf yanı olan konfora,aracın konforu belirgin artmış ve süspansiyon sessizliği iyi sayılır

Olaya biraz karşılaştırma katarsak araç Audi a4 den daha iyi bir araç olmuş Opel gerçekten iyi iş başarmış

Hafif bir eleştiri koltukların kumaşına getireyim hadi,neden bu koltuk kumaşlarının görünümü kötü durur anlamıyorum belki bilen vardır teknik açıdan kaynaklanıyor olabilir(leke tutmama muhabbeti filan)

Ses sistemine bişey diyemiyorum test aracı bose idi yani iyiydi,standardı denemek lazım

Sonuç olarak premiumlara rakip olma muhabbeti bence çokta uçuk sayılmaz,araç çok iyi olmuş genel olarak 9/10

Eğer Şahin K. dan korkmasam ve hep 50 liralık alıyor olsam,ilerleyen zamanlarda 1.5 165(yada daha yüksek bir güncel beygirlisi) vede gelirse 8 ileri oto ile güzel hayaller kurardım :wub:

20170606_115759.jpg

20170606_115815.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte TÜM Türkiye Fiyatları :) 

1.5 Benzinli 165HP MT6 Enjoy 118,900 TL

1.5 Benzinli 165HP AT6 Enjoy 134,500 TL

1.6 Dizel 136HP MT6 Enjoy 136,500 TL

1.6 Dizel 136HP AT6 Enjoy 144,000 TL

1.5 Benzinli 165HP AT6 Design 134,500 TL

1.6 Dizel 136HP AT6 Design 144,000 TL

1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 150,500 TL

1.6 Dizel 136HP MT6 Excellence 152,500 TL

1.6 Dizel 136HP AT6 Excellence 160,000 TL

2.0 Benzinli 260HP AT8 4x4 Excellence 267,000 TL

1.5 Benzinli 165HP AT6 Elite 152,000 TL

1.6 Dizel 136HP AT6 Elite 161,500 TL

2.0 Benzinli 260HP AT8 4x4 Elite 269,000 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
7/5/2017 - 13:17 tarihinde, Serkan erden yazdı:

Arkası passat cc gibi olmuş. Görüntü olarak çok guzel ama sorun çıkarma babında can sıkıcı. Elektronik sorunlari fazla marka.

Çok eskidendi onlar, şu an bunu destekleyen pek veri yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomobili gecen gun yolda canli canli gordum. Genel olarak tasarim anlaminda cok guzel olsa da d segment heybeti alamadim aractan. Uzunluk tamam ama genislik ve kasli yapi adina d segmente benzetemedim. Mondeo'ya canli canli bakarken omuz cizgisi hizasi, omuz cizgisi boyunca uzanan kabariklik ve kaput ustundeki kabarikli cok daha kasli ve heybetli gorunum veriyor. Insignia'yi cok begensem de d segment heybeti alamadim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı geçen hafta test ettim dizel otomatik olanı bende hiç heyecan uyandırmadı motor çok zayıf geldi birde aynı gün Honda civic Rs,yeni i30,bmw 520d test ve incelemesi yaptık en heyecansız ve zevksiz gelen  insignia oldu arkadaşta aynı şeyi söyledi...Malzeme kalitesi yeni nesil araçların hepsi dahil premium araçlar hariç benim gördüğüm araçların bazı bölümlerinde kalitesiz plastik ve malzeme kulanılmış örneğin torpido bu diğer araçlar içinde geçerli birde yeni araçlarda premiumlar hariç koltuk döşemeleri çok kalitesiz malzemeden daha önce mondeoyu eleştirmiştim bu konuda şuan tüm yeni piyasaya çıkan araçlar premiumlar hariç bu şekilde yer yer kalitesiz malzemeler var aracın iç kısımlarında özellikle onun dışında donanım yönünden çok zengin donanıma sahip bu yönünü çok beğendim ama bende heyecan uyandırmadı hiç 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.