Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

17 inç Mi 18 inç Mi?

Fatih S.

Önerilen Mesajlar

55 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Başka jantlarda da indirim varmı? Bilginiz varmı?

Tuncay senin araba yaş indiriminden yararlanamıyor :)

Sen yaşlı araban genç ?

--1 dakika sonra eklendi--
18 dakika önce, Fatih S. yazdı:

eyvallah abi

Fatih 17' ler mis gibi ??

Herkesin gönlünde yatan jant :)

Hayırlı olsun, güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Haydi bakalım @H. Cenk, hamle sırası sende...

politikacı cevabı verdi :)

Ben buna ne diyeyim Cem abi belli bir düşüncem var, o rakamı aşarsa isteyemem. Elde var da indirime girdiyse bir ihtimal , yok sipariş olacaksa biz onu zaten alamayız :(

Şimdi jant bulup alır 2-3 taksitte ödersem kışlıkları çıkarırken lastik de alırım yazın mis gibi olur. Aynayı piano black yap, ön tampon lip ini gövde rengi yap, kaliperleri kırmızı boya, arkaya diffüzör al oldu bitti  :D 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval abinin tavsiyesi ve yorumlarıyla CMS jantlara bakarken şu jant dikkatimi çekti. 17 ve ya 18 inç boyutunda. Fiyatı da 1000 - 1100 TL civarı. Lastik olarak Nexen Nblue HD Plus 215/50-17 ve ya 215/45-18. Bunun fiyatı da 1200 TL civarı. Bakalım nisan ayına kadar bir karar vereceğim. 

cms-536-17_635599569938539784.PNG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

politikacı cevabı verdi :)

Ben buna ne diyeyim Cem abi belli bir düşüncem var, o rakamı aşarsa isteyemem. Elde var da indirime girdiyse bir ihtimal , yok sipariş olacaksa biz onu zaten alamayız :(

Şimdi jant bulup alır 2-3 taksitte ödersem kışlıkları çıkarırken lastik de alırım yazın mis gibi olur. Aynayı piano black yap, ön tampon lip ini gövde rengi yap, kaliperleri kırmızı boya, arkaya diffüzör al oldu bitti  :D 

böyle diye diye yaş geçti araba eskidi... kaç kere geleceksinzi şu dünyaya, alın gitsin ya. alla allaaaa :) 

--1 dakika sonra eklendi--
16 saat önce, Fatih S. yazdı:

Screenshot_2016-12-06-17-50-49_zpscoify8

Screenshot_2016-12-06-17-50-06_zpsfrwux2

Hocam bu spor paket jantini nerede buldunuz bu fiyata? Satan arkadasin elinde pirlanta bulundurdugundan haberi yok... uyanmadan alin bu spor paket jantlarini :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili ağabeyler merhaba foruma yeni uye oldum 18 jant ve yay kullanilmasini kesinlikle tavsiye etmem benim arabamda eirbag spor yay ve 18" vossen jant var hic memnun degilim ve konfor bakimindan sıfır diyebilirim arbanin performansini da etkiliyor ayrica amortisör leri ve ön takimi bitiriyor kasislerden gecerken araba gram esnemiyor kasiliyor.17" jant uygundur bence zaten bende orjinal jant ariyorum bu spor paket jantlarini neren bulabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Selim Zağyapan yazdı:
Sevgili ağabeyler merhaba foruma yeni uye oldum 18 jant ve yay kullanilmasini kesinlikle tavsiye etmem benim arabamda eirbag spor yay ve 18" vossen jant var hic memnun degilim ve konfor bakimindan sıfır diyebilirim arbanin performansini da etkiliyor ayrica amortisör leri ve ön takimi bitiriyor kasislerden gecerken araba gram esnemiyor kasiliyor.17" jant uygundur bence zaten bende orjinal jant ariyorum bu spor paket jantlarini neren bulabilirim?

İlk sayfayı iyice kontrol ettiniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.