Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mca Kasa ön Cam Fiyatı

M Oğuzhan Kurt

Soru

arkadaşlar bugün akşam elazığ denizli maçı vardı maçta görevliydim neyse arabamı park ettim maç sonu biraz olay çıkınca denizli sporun otobüsüne elazığlılar taş filan attılar aracıma yakın yerdeydi otobüs neyse maç sonu araca bindiğimde ön cam taştan dolayı çatlamış halde buldum. kaskom olduğu için karakol filan uğraşmak istemedim olay yerinden ayrıldım. kaskonun ücretsiz cam değişimi var anlaşmalı servislerde. başka yere de gidersem yüzde 20 si bana ait 150 tl den az olmamak kaydıyla. şimdi sorum şu serviste orijinal cam ne kadar . ikincisi anlaşmalı servislerde hangi marka cam önerirsiniz ne yapmam lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aranızın donanım detaylarını yazmamışsınız. Tekno paketin olmadığını varsayrak; orjinal şart değil.

Ama siz neden hesap kitaba girdiniz anlamadım. Anlaşmalı servis dediğiniz yerlerin içinde FORD Y.S. varsa gidip yaptırın olsun bitsin.

Cam ne kadarın güncel bilgisini servisi arayarak telefondan alabilirsiniz veya forumda aratarak eski mesajlara bakabilirsiniz olması gerek.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Aranızın donanım detaylarını yazmamışsınız. Tekno paketin olmadığını varsayrak; orjinal şart değil.

Ama siz neden hesap kitaba girdiniz anlamadım. Anlaşmalı servis dediğiniz yerlerin içinde FORD Y.S. varsa gidip yaptırın olsun bitsin.

Cam ne kadarın güncel bilgisini servisi arayarak telefondan alabilirsiniz veya forumda aratarak eski mesajlara bakabilirsiniz olması gerek.

Geçmiş olsun.

hocam valla panikle yazdım diyebilirim :) aracım 2015 focus mca trend x hesap kitap şundan hani kalite vs farkı yoksa servise gidip ek ücret ödemek istemiyorum . yan sanayi içinde doroglis istanbulcam ankaracam ugurglas gibi firmalar var yan sanayide kalite olarak ne önerirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, M Oğuzhan Kurt yazdı:

hocam valla panikle yazdım diyebilirim :) aracım 2015 focus mca trend x hesap kitap şundan hani kalite vs farkı yoksa servise gidip ek ücret ödemek istemiyorum . yan sanayi içinde doroglis istanbulcam ankaracam ugurglas gibi firmalar var yan sanayide kalite olarak ne önerirsiniz

Kalite farkı var mı bilemiyorum. Ben olsam orj alırdım. İçindeki filmde kayma vs varsa dalgalı gözükür yol misal. Bakmak lazım gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anadolu sigorta ise  orj.camda %20 odersiniz. Anadoluda hasarsizlik muafiyeti varsa yine odemezsiniz, kasko oder hasarsizlik bozulmaz, cam hasari olarak gecer. Allianz ise kurus odemezsiniz. Benim bildigim net bilgiler bunlar.

Not; orj.den sasmayin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kasko sompo japan cam klozunda anlaşmalı servisler diyor bayağı firma var elazığda . ürün tedarik kısmında da orijinal parça diyor . şunu mu anlamalıyım anlaşmalı yerlere giderim orijinal cam takarlar . yoksa onların markasını mı . anlaşmasız yerde de yüzde 20 si bana ait diyor en az 150 tl olmak kaydıyla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

orijinal cam taktırin kesinlikle ben aracı 2.el aldım üstündeki cam orijinal değil olimpia marka cam ısıtmalı cam fakat orijinal focus camı gibi ısıtmıyor birde camın alt tarafı bulanık gösteriyor.Gecen cama taş geldi çatladı kaskom orijinal cam karşılamasına rağmen üzerindeki cam orjinal olmadığı için kasko orijinal cam takmıyor bu duruma iyice sinir oldum.Kasko yaptırırken özelikle orijinal cam olayına dikkat ederim ,sırf önceki sahibi orijinal cam takmadı diye orijinal camdan faydalanamiyorum.Boyle saçma iş mi olurmuş?.Bence kesinlikle orijinal cam taktırın..

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, çağlar çetinkaya yazdı:

orijinal cam taktırin kesinlikle ben aracı 2.el aldım üstündeki cam orijinal değil olimpia marka cam ısıtmalı cam fakat orijinal focus camı gibi ısıtmıyor birde camın alt tarafı bulanık gösteriyor.Gecen cama taş geldi çatladı kaskom orijinal cam karşılamasına rağmen üzerindeki cam orjinal olmadığı için kasko orijinal cam takmıyor bu duruma iyice sinir oldum.Kasko yaptırırken özelikle orijinal cam olayına dikkat ederim ,sırf önceki sahibi orijinal cam takmadı diye orijinal camdan faydalanamiyorum.Boyle saçma iş mi olurmuş?.Bence kesinlikle orijinal cam taktırın..

aynen aracı alana haksızlık olur bende okudum önceki takılan parça orijinal değilse orijinal takmıyor yedek parçayı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence de orjinalden şaşmayın.

Benim de aracımın ön camı çatladı. Kasko orjinal camı karşılamıyordu. Aynı kalitede, yok şöyle yok böyle falan filan derken yan sanayi cam takılmasını kabul ettim. 

Orjinal cam taksaydım 550-600 TL gibi bir fark çıkıyordu. (%25 ücretini ben kendim karşılamam gerekiyormuş) 

Neyse taktırdık fakat camda dalgalanma var. Isıtma deseniz bırak ısıtıp buz çözmeyi, buğuyu bile silmiyor diyebilirim. Anca çalıştığını anlıyorsunuz buğuda. 

Şimdi kaskosu bitmek üzere, özellikle orjinal cam klozu olan kaskoları tercih etmeyi düşünüyordum. (Ki yine öyle yapacağım)

Bu sefer de önceki orjinal değildi muhabbeti çıktı. Bakalım ne olacak. 

Ama siz mümkünse orjinalden şaşmayın derim. Aracınız 2015 modelmiş. 1 yaşını doldurmamış bazen 2 yaşını doldurmamış araçlarda orjinal cam takılıyor. Uğraşırsınız belki ama orjinal taktırmanızı tavsiye ederim. 

Orjinal olmazsa da eğer ısıtma vs yoksa çok bir kaybınız yok. Dalgalanmaya da bir süre sonra alışıyorsunuz. Öyle çok ciddi bir dalgalanma yok şahsen benim camda. Ama benim sıkıntım ısıtma...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Benim de aracımın ön camı çatladı. Kasko orjinal camı karşılamıyordu. Aynı kalitede, yok şöyle yok böyle falan filan derken yan sanayi cam takılmasını kabul ettim. 

Orjinal cam taksaydım 550-600 TL gibi bir fark çıkıyordu. (%25 ücretini ben kendim karşılamam gerekiyormuş) 

Neyse taktırdık fakat camda dalgalanma var. Isıtma deseniz bırak ısıtıp buz çözmeyi, buğuyu bile silmiyor diyebilirim. Anca çalıştığını anlıyorsunuz buğuda. 

Şimdi kaskosu bitmek üzere, özellikle orjinal cam klozu olan kaskoları tercih etmeyi düşünüyordum. (Ki yine öyle yapacağım)

Ama siz mümkünse orjinalden şaşmayın derim. Aracınız 2015 modelmiş. 1 yaşını doldurmamış bazen 2 yaşını doldurmamış araçlarda orjinal cam takılıyor. Uğraşırsınız belki ama orjinal taktırmanızı tavsiye ederim. 

Orjinal olmazsa da eğer ısıtma vs yoksa çok bir kaybınız yok. Dalgalanmaya da bir süre sonra alışıyorsunuz. Öyle çok ciddi bir dalgalanma yok şahsen benim camda. Ama benim sıkıntım ısıtma...

markası ne Ümit Bey sizin camın benimki ısıtıyor ama orijinalden biraz daha yavaş ısıtıyor.Ben çözüm buldum aslında orijinal kırık bi focus camı bulup araca takacağız onuda kaskodan, camım orijinal diye değiştireceğiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

markası ne Ümit Bey sizin camın benimki ısıtıyor ama orijinalden biraz daha yavaş ısıtıyor.Ben çözüm buldum aslında orijinal kırık bi focus camı bulup araca takacağız onuda kaskodan, camım orijinal diye değiştireceğiz :)

tebrikler, çocuklarada sahtekarlık öğretmiyorsunuzdur umarım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

--12 dakika sonra eklendi--

kaskonun yaptığı mı sahtekarlık benim yapmayı düşündüğüm mü .Ben orijjnal cam karşılayan kasko yapmışım ekstra para vermişim neymiş üstündeki orijinal değilmiş , önceki sahibi orijinal takmadıysa benim suçum ne.?..Madem üstündeki parçayı takacak kaskoda niye o zaman yan sanayi parça takıyo işine gelince ..Her zaman orijinal taksın.Isine gelince orijinal olacakmış üstündeki ,üstündeki orijinal parçayı söküp yan sanayi takan sensin o zaman aklın nerdeydi orijinal taksaydın..Sanki ben değiştirdim üstündeki önceki camı?Senden dürüst olduğum kesin ,kaskonun yaptığı saçmalığı ben niye karşılayım.Ogrencilerime gayet güzel dürüstlük öğretiyorum Senin arabanında orijinal camı giderse senin suçun olmadan ,görürüz seni ordan konuşmaya benzemez bu işler

--25 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

tebrikler, çocuklarada sahtekarlık öğretmiyorsunuzdur umarım?

kaskonun yaptığı mı sahtekarlık benim yapmayı düşündüğüm mü .Ben orijjnal cam karşılayan kasko yapmışım ekstra para vermişim neymiş üstündeki orijinal değilmiş , önceki sahibi orijinal takmadıysa benim suçum ne.?..Madem üstündeki parçayı takacak kaskoda niye o zaman yan sanayi parça takıyo işine gelince ..Her zaman orijinal taksın.Isine gelince orijinal olacakmış üstündeki ,üstündeki orijinal parçayı söküp yan sanayi takan sensin o zaman aklın nerdeydi orijinal taksaydın..Sanki ben değiştirdim üstündeki önceki camı?Senden dürüst olduğum kesin ,kaskonun yaptığı saçmalığı ben niye karşılayım.Ogrencilerime gayet güzel dürüstlük öğretiyorum Senin arabanında orijinal camı giderse senin suçun olmadan ,görürüz seni ordan konuşmaya benzemez bu işler

--26 dakika sonra eklendi--

Çocuklara  üçkâğıtçılarla nasıl baş edilir onu öğretiyorum.

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.