Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mca Kasa ön Cam Fiyatı

M Oğuzhan Kurt

Soru

arkadaşlar bugün akşam elazığ denizli maçı vardı maçta görevliydim neyse arabamı park ettim maç sonu biraz olay çıkınca denizli sporun otobüsüne elazığlılar taş filan attılar aracıma yakın yerdeydi otobüs neyse maç sonu araca bindiğimde ön cam taştan dolayı çatlamış halde buldum. kaskom olduğu için karakol filan uğraşmak istemedim olay yerinden ayrıldım. kaskonun ücretsiz cam değişimi var anlaşmalı servislerde. başka yere de gidersem yüzde 20 si bana ait 150 tl den az olmamak kaydıyla. şimdi sorum şu serviste orijinal cam ne kadar . ikincisi anlaşmalı servislerde hangi marka cam önerirsiniz ne yapmam lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

konuyu yarım bırakmayalım dedim sonucu söylüyorum . kasko sompo japan ford servisinde aracın camını değiştirirsem yüzde 20 para ödeyecektim . camın fiyatı bu arada 1310 tl işcilik hariç trend x için. bende kaskoyu aradım dedim hangi cam firması bana uğurlu otocamların genel merkezinin numarasını verdi dedim orijinal cam istiyorum onlarda bizde yok ancak gideceğiniz bayimiz bize orijinal cam talep başvurunuzu iletir kasko onaylarsa orijinal cam gelıir servisimiz takar dedi. bende bulunduğum ildeki bayinin numarasını istedim telefonda görüştüm dedi bizde yok bende orijinal talep etsek siz taksanız dedi bizde öyle bir işlem yok beni atlattı sonra tekrar uğurlu camlarını aradım dedim bayiniz böyle diyor hangi bayi dedi söyledim numaramı plakamı aldı geri dönüş yapacaz dedi aradan 5dk geçti genel merkezden aradılar dedi bayiye talimat verdik yardımcı olacaklar. ertesi gün bayiye gittim uğurlu camlarının dedim böyle böyle tamam bilgimiz var dedi talebi aldı ertesi gün onaylandı 3 gündede cam geldi orijinal ford camı işcilikleri iyiydi 1 saatte taktılar imzamı attım yapıldı diye . kağıdımı aldım cıktım şimdi şunu merak ediyorum acaba hasar kaydı vs gireceklermi onu da paylaşacağım. başınıza böyle iş gelirse orijinal cam talep edin hemen pes etmeyin .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konu bayagi eski 2019 guncel bilgi olsun 2 gun önce 2013 trend x aracimin ön cami yetkili serviste orjinal degisim yaptirdim toplam fiyat 2600tl %15 muhafiyet 375tl ödedim.. Biraz alakasiz olucak sebebini bende anlamadim kabin ici motor sesinde hissedilir düşüş oldu ?

Ercan C tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
07.03.2019 - 12:42 tarihinde, Ercan C yazdı:

Konu bayagi eski 2019 guncel bilgi olsun 2 gun önce 2013 trend x aracimin ön cami yetkili serviste orjinal degisim yaptirdim toplam fiyat 2600tl %15 muhafiyet 375tl ödedim.. Biraz alakasiz olucak sebebini bende anlamadim kabin ici motor sesinde hissedilir düşüş oldu ?

Mca camı takılmış olabilir. Makyajdan sonra cam kalınlıkları artmıştı Focus 3lerin. Anladığım kadarıyla sizin araç makyajsız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet aracim makyaj siz kasa. Gecen gün makyaj li focus benim aracin yanina park etmis her ikisinin ön cam kodlarini karsilastirdim bire bir tuyor. Degisim sonrasi 2k devir üstü kabin ici sesde hissedilir sükünet oldu belkide taze silikon ile alakalidir

Ercan C tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
42 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Ben de MCA ile ön ve ön yan camlar ile taban halısının daha kalınlaştırıldığını biliyordum ama Yakup daha hakimdir konuya sadece yan camlar da olabilir. 

Şöyle vereyim, hafızayı tazeleme adına ? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.