Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mu ? Mondeo Mu?

uğur özsabır

Önerilen Mesajlar

arkadaslar nasipse yeni arac alma arifesindeyiz ama kafam cok karısık gönlüm bi mondeo ya bi focusa kayıyor. biri daha genis konforlu diyeri da cevik ekonomik ve otomatik. düşünceleriniz tavsiyeleriniz benim için önemli. örnek olarak su iki modeli göstereyim üzerinden tartısalım... şimdiden zaman ayırıp yorum yapan herkez e teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-class-oto-dan-2015-1.6-tdi-style-orjinal-hatasiz-kazasiz-344801455/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sinifinin-en-dolusu-uygun-fiyat-369562670/detay

uğur özsabır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İki aracın karşılaştırmak doğru olmaz, ayrı segmentler çünkü. 

Mondeo daha fazla genişlik, ferahlık, sessizlik, rahatlık, konfor ve prestij ağırlıklı bir araç. Ancak gündelik kullanımda Focus daha pratik.

Focus'tan Mondeo'ya transfer olan @Serdar yaman'a danışmak lazım.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo düz vites, focus otomatik.  Direkman kararı bu etkiler. 

Mondeo tabii ki daha üst segment, daha donanımlı ,  daha geniş , daha kaliteli vs . Ama daha büyük olduğu için şehiriçine çok uygun değil (yani yaşadığınız yeri bilemem de benim çevreme çok uygun değil) masrafı biraz daha pahalı, satması biraz daha zor, yakıtı daha fazla . 

Ben mesela mondeo tercih etmem burada. Hele ki düz vitesi işkence olur..Ama size hangisi uygun bilemem :( 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Soruyu ben sormuş olsaydım kafam iyice karışırdı :kıhkıh:

Şaka bir yana tercihinizdeki önemli faktör ne o belirler tercihi..

Genişlik,ferahlık,sessizlik,konfor arıyosanız mondeo ve bence titaniumu..

Pratik olsun,otomatik olsun,gerektiğinde daha çabuk elden çıkarayım diyorsanız focus.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle degerli görüsleriniz için teşekkürler. elden cıkartma konusuonemli tabiki ama artık alacagım araca uzun süre binerim herhalde. 

mondeoda tek tereddütüm park sensörlerinin olmayısı malum arac genis ve uzun. titanium a da para yetmiyor :)

herzaman prensibin bi aracı deistireceksem eger bi üst segment olmasından yanaydı ama aklında bircok deli soru :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.