Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B Sınıfı 5 Kapı Mini Karşılaştırması (2017)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

26 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Neden bizimkilere eksik ne koymuşlar.
Sonuçta 4 yıl uzattıysam hepsini uzatırsın. Su tarihten sonrası diye yayınlarsan. O tarihe kadar bana ne sattın. O tarihten sonra ne satıyorsun.
Hımmm

Ooooo Mühendis Bey böyle masum bakabiliyorsunuz yani :D
Elinizde çok "anahtar" kalınca hiç cazibeyi arttırmıyor musunuz?
Sonra peşinizden, " hani bana" diyenler çıkıyor mu? :D

Ayrıca evet mal farklı. Bence firma ilk yıllarda piyango misali garanti sürecini veriyor, F/O da 2011'den 2016'ya 5 yıllık süreci tartıp ve makyajla birlikte değişen şeyleri düşündükten bu kararı vermiş olabilir. Doğal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooooo Mühendis Bey böyle masum bakabiliyorsunuz yani [emoji3]

Elinizde çok "anahtar" kalınca hiç cazibeyi arttırmıyor musunuz?

Sonra peşinizden, " hani bana" diyenler çıkıyor mu? [emoji3]

Ayrıca evet mal farklı. Bence firma ilk yıllarda piyango misali garanti sürecini veriyor, F/O da 2011'den 2016'ya 5 yıllık süreci tartıp ve makyajla birlikte değişen şeyleri düşündükten bu kararı vermiş olabilir. Doğal.

Ford'un piyango yaptığını sanmıyorum. Aslinda uzun verilmiş garantinin maddi kazancı ölcülemiyecek kadar yüksek. Yeterki kalite konusunda çıtanız doğru yerde kalsın. (Doğru yer tekrar söylüyorum)

Bizim sektörde koşulsuz müşteri memnuniyetimiz nedeniyle baş köşede oturmamız tesadüf değildir.

Simdi kime yazmam gerek 4 yıl garanti için biraz karıştırayım ortalığı. Zaten iyi niyeti benim için garanti'den daha değerli ama Ford için müthiş bir firsat 4 yıl garantiyi 4 yılını doldurmamış her araca verirse çok ciddi bir ekonomik kaybı olmaz. Ama oluşan algı çok güçlü olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...
Şöyle bir kıyaslama yapmak istedim. Eski ve yeniyi yapacaktım sadece yanına dört rakibini ekledim.

Uzunluk, aynasız genişlik, yükseklik, aks mesafesi, 100 ps civarı manuel t. dizel ve t. benzin ort. yakıt tüketimi, arka diz mesafesi ve sürtünme değerleri mevcut.

Afiyet olsun...

Not: Fiesta'nın diğer detayları da çıkınca tabloyu genişletebiliriz.

583f555c22b16_BsnfKarlatrma.png.7608039bb8ba36e9d0f8051897a325e9.png

Şimdi birde yeni polo ve seat ibizayı ekleyerek bakmak lazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.