Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B Sınıfı 5 Kapı Mini Karşılaştırması (2017)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şöyle bir kıyaslama yapmak istedim. Eski ve yeniyi yapacaktım sadece yanına dört rakibini ekledim.

Uzunluk, aynasız genişlik, yükseklik, aks mesafesi, 100 ps civarı manuel t. dizel ve t. benzin ort. yakıt tüketimi, arka diz mesafesi ve sürtünme değerleri mevcut.

Afiyet olsun...

Not: Fiesta'nın diğer detayları da çıkınca tabloyu genişletebiliriz.

B sınıfı Karşılaştırma.png

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Yakıtta Fiesta Fransızlardan daha iyi değerde olduğuna göre tercih sebebi olacaktır. Tabi satış fiyatı da önemli.

Abi bu farklar günlük hayatta araç aldırmaya yönelik fark oluşturmaz. Ona bakıyorsa kişi ohoo işi var onun :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye öyle diyorsun. Clio kullanan kime sorsan "niye aldın" diye? İlk vereceği cevap "abi kokluyor" olacaktır. Arka koltuk diz mesafesini sorsan cevap bile veremez. :D

Aslında ilk aklıma gelen filo satışı oldu biraz ondan yakıt meselesine büktüm meseleyi. Bir de segmentinde vazgeçilmezi kadın müşteriler var. İç dizayn ve şanzıman belirleyici olabiliyor. Bir de kocaları:zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fabrika verileri bir ölçü değil malesef hele ki  ford da. Yol bilgisayarı yanlış gösteriyor.(focus 1,2 ve 2.5 için konuşuyorum) 

Ama yeni fiesta çok güzel özellikle iç mekan süper. Sonunda o gıllicik bilgi ekranlarından kurtulmuş 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Bahadır Atay yazdı:

Fabrika verileri bir ölçü değil malesef hele ki  ford da. Yol bilgisayarı yanlış gösteriyor.(focus 1,2 ve 2.5 için konuşuyorum) 

Ama yeni fiesta çok güzel özellikle iç mekan süper. Sonunda o gıllicik bilgi ekranlarından kurtulmuş 

F. verisi ile y.b. verisinin ne alakası var ? :) 

--1 dakika sonra eklendi--
7 saat önce, Ozan Kar yazdı:

clionun diz mesafesi kötümü ya? 5 kişi sığıyoruz valla.

İyi olmalı en geniş aralık onda. Diz'i ayrı olarak vermemişler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Ozan Kar yazdı:

clionun diz mesafesi kötümü ya? 5 kişi sığıyoruz valla.

Kötü olması değil anlatmaya çalıştığım. Müşterisi buna ne kadar önem veriyor. Ortalama mantığımız az yaksın, ikinci eli iyi olsun falan filan. Bir de 1.5 dci motorun seriliği etkili olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Böyle bir süre var mı :D 

Dün abimin qashqai'yi servisten alırken sordum 2 yıl normal 3. yıl iyi niyet dediler anlaşılması daha güç bir şekilde. Yıllara göre üretilen araçların bazı parçalarının iyi niyet garantisi oranları da değişiyormuş. 2014'lerin aküsünde 25% öderken 2015'lerin aküsünde 50% ödüyoruz mu öyle bir şeyler didi satış temsilcisi abla.

Atkı ve bere de hediye ettiler!

--0 dakika sonra eklendi--

Son cümlenin meali: "Üşüyoruz Otosan reizzz"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.