Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bana Araç Bulurmusunuz?

Oğuzham Demir

Önerilen Mesajlar

Abilerim,kardeşlerim...

Son zamanlarda abime araç almayı düşünüyoduk. Sonra yok doları artması yok ötv'nin çıkması derken biraz arayışı kesmiştik. Ama baktık olacak gibi değil ne dolar iniyo nede ötv'de devlet geri adım atıyor. Bizde 2. El piyasası iyice kızışmadan bir araç alalım dedik. Abim sıkılgan bir insandır.araca bir iki sene biner sonra satar. Sonra benim arabaya göz diker. İner babamın arabaya biner. Öyle enteresan bir adam. Şimdi buna60-65 bin civarında bir araç almaya kalksak hangi model hangi marka araç önerirsiniz? Ben bir kaç focus ve golf baktım ama sizede danışayım dedim. Yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Zor iş.

Sen abimden daha kötü şaf çarptın şimdi??

--1 dakika sonra eklendi--

ACillll GOLF SAHİBİNDEN
İlan No: 366158213
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acillll-golf-sahibinden-366158213/detay

yada şu focus olabilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-banka-mufettisinden-satilik-dizel-focus-titanium-315260443/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Tamer S. yazdı:

Yalnız 1-2 hafta kadar geç kaldınız, 2. eller yükseldi. Neyse, nasipten öte köy yok.

Abi hiç sorma inat ben alırken almadı şimdi kafamı ağrıtıyor

--0 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Osman Türkol yazdı:

bence bırak kendi alsın,söverse kendine sövsün,bu tip kişileri bende kendi başına bırakırım sende öyle yap rahat et

Abi dediğin gibi yapıyorum sonra duruyor duruyor gene arıyor. Abim olduğu için bişide diyemiyom acısı çıkıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Oğuzham Demir yazdı:

Sen abimden daha kötü şaf çarptın şimdi??

--1 dakika sonra eklendi--

ACillll GOLF SAHİBİNDEN
İlan No: 366158213
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acillll-golf-sahibinden-366158213/detay

yada şu focus olabilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-banka-mufettisinden-satilik-dizel-focus-titanium-315260443/detay

golf 6 ya o kadar para mi verilir focus golf 6 dan her açıdan üstündür doğru dürüst donanım bile yok vw de..Araca malzeme kalitesi koyuyor donanımdan çalıyor birde birsürü para veriyorlar vw ne..Golfe o fiyat yüksek , 60bin tl ye 40bin km de focusa verilir rengi yeter zaten..Golf ise önceki kasa 60 bin tl yazık o arabaya ,zaten etmezde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, çağlar çetinkaya yazdı:

golf 6 ya o kadar para mi verilir focus golf 6 dan her açıdan üstündür doğru dürüst donanım bile yok vw de..Araca malzeme kalitesi koyuyor donanımdan çalıyor birde birsürü para veriyorlar vw ne..Golfe o fiyat yüksek , 60bin tl ye 40bin km de focusa verilir rengi yeter zaten..Golf ise önceki kasa 60 bin tl yazık o arabaya ,zaten etmezde.

Tamda düşünüpte ifade edemediğimi ettiniz. Birçok kişi forda ağır araba diyor ama hem ağır değil hemde donanım olarak vw iyi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Oğuzham Demir yazdı:

Tamda düşünüpte ifade edemediğimi ettiniz. Birçok kişi forda ağır araba diyor ama hem ağır değil hemde donanım olarak vw iyi

ağır diyenler ne forda binmiştir ne de kullanmıştır ordan burdan duyduğunu konuşur..Focus 3 golf 6 dan hem daha performanslı hem daha güçlü hem daha sorunsuz hem bakım parça ucuz hem çok çok dolu hemde yeni kasa golf 6 eski kasa focus3 e göre...2.elde golfe göre daha iyi birde focus...Focus3 golf 6 nın 2 katı donanıma sahiptir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

ağır diyenler ne forda binmiştir ne de kullanmıştır ordan burdan duyduğunu konuşur..Focus 3 golf 6 dan hem daha performanslı hem daha güçlü hem daha sorunsuz hem bakım parça ucuz hem çok çok dolu hemde yeni kasa golf 6 eski kasa focus3 e göre...2.elde golfe göre daha iyi birde focus...Focus3 golf 6 nın 2 katı donanıma sahiptir.

Peki neden bu kadar phalı bu vw isimden mi yani bş artısı yok aracın ki

--0 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Hasan EKİN yazdı:

Mrb. Antalya da tanıdığım da 2014 focus 1.6 tdci 115ps titanium Smart 46bin km hata boya söz konusu değil 65.500tl

Teşekkür ediyorum. Sorarım duruma göre özelden yazarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.