Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Tanıtıldı

Önerilen Mesajlar

10 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:
Yakut kırmızı katalogda güzel duruyo ama çıplak gözle görmek lazım.
Bence arabada, spor'u agresifliği gücü çağrıştıran tek renk var kırmızı. (tabi hak ettiği araç için [emoji4] )
 Bu nedenlede benim favorim---- fordun spor kırmızısı bir harika dostum :rocks:

Yakutu mondeomdan biliyorum panoramik cam tavanımda vardı tavan siyah olunca çok şık oluyor

55D5EF6D-1295-4E8D-9127-4F9550E9F5F3.jpeg

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün Çetaş bayinde ford fiestayı test etme imkanım oldu. Araç çok güzel olmuş 2009 fiesatamı satıp  options ile hemen alayım dedim ama sonra 2 3 ay bekleyelım dedim adaptif hız kontrol sistemi yeni yılda ki fiestalarda olacakmış :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Cem Uygun yazdı:

Bugün Çetaş bayinde ford fiestayı test etme imkanım oldu. Araç çok güzel olmuş 2009 fiesatamı satıp  options ile hemen alayım dedim ama sonra 2 3 ay bekleyelım dedim adaptif hız kontrol sistemi yeni yılda ki fiestalarda olacakmış :sofeer:

Bizim test videomuzu izlediniz mi? Bu bilgi için en doğru veriler mevcut. 2-3 ay içinde gelecek bir donanım değil şu an.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu gösterge panelini tasarlayan, bu arabaya bunu böyle utanmadan koyan arkadaşların hepsine selam ederim.

Bu arada telefon tutucu bulunduğu yerde sabit değilmiş (ben yeni öğrendim), yani isterseniz "ben bunu kullanmam" deyip çıkarıp kenara koyabilirsiniz. Semih bunu beğendi.

WhatsApp Image 2017-10-11 at 18.06.23.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Semih O. yazdı:

Şu gösterge panelini tasarlayan, bu arabaya bunu böyle utanmadan koyan arkadaşların hepsine selam ederim.

Bu arada telefon tutucu bulunduğu yerde sabit değilmiş (ben yeni öğrendim), yani isterseniz "ben bunu kullanmam" deyip çıkarıp kenara koyabilirsiniz. Semih bunu beğendi.

WhatsApp Image 2017-10-11 at 18.06.23.jpeg

tel tutucunun arkasındaki sanırım usb portu.

daha gözükmeyecek yerde olabilirdi :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

tel tutucunun arkasındaki sanırım usb portu.

daha gözükmeyecek yerde olabilirdi :( 

Evet USB portu, telefona yakın olması için yapmışlar sanırım ama görüntü felaket gerçekten.

Onun dışında, daha önce de dediğim gibi, direksiyon tuşları emanet duruyor, havalandırma kanalları ve düğmeleri aşırı dandik. 

Fotoğraftan da görülüyor, medya ekranı ve teyp tuşları etrafındaki karartılar parmak izi. Yine malzeme seçimiyle alakalı bir sorun var sanırım. Bu kadar belli olması anormal geldi. Bi paket cips yiyip ellesen o kadar olur herhalde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

REZALET...

--0 dakika sonra eklendi--

59de44ce3040f_WhatsAppImage2017-10-11at18_06_23.thumb.jpeg.3239d529c2c4eefaaab54ac8a19554e7.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.