Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Tanıtıldı

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Cem G. yazdı:

Rica ederim, ben de o sitelerin yalancısıyım :) Fuar amaçlı olduğu doğrulandı, hangi fuar olduğunu bilmediklerini söylediler aklıma İstanbul'dan başka bir seçenek gelmedi. 14 şubat canlı yayınına koysalar hiç fena olmaz açıkçası :) En kötü ihtimal Martta Geneva'da görürüz yeniden sanırım :)

O siteler sallamayı severler ne yazıkki :) Cenevre'de kesin göreceğiz. :yeah: İstanbul için vakit yaklaştıkta kesin bilgiyi alırız %90.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

O siteler sallamayı severler ne yazıkki :) Cenevre'de kesin göreceğiz. :yeah: İstanbul için vakit yaklaştıkta kesin bilgiyi alırız %90.

Paylaşımı hatırlıyorum, hatta 25 Ocak'ta beğenmişim. :) Geçen günlerde 'Ford katılmaya karar verdi.' tarzı bir haber okuyunca o baskın çıktı demek ki.. Her neyse.. Güzel bir araba geliyor, önemli olan katılıyor olması. Fiyatı bizi dünyadan soğutsa da bir Fiesta sever olarak heyecanlanıyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ahmet Özçelik yazdı:

Tam Ford amlemine siyah bant çekip ızgaraya 3 tırpan yapıştırmalık bi foto çeker yakından sonra sökeriz :D

Aslında artık mavi arka planı siyaha çevirme zamanı geldi renk uyumu açısından.

Autoshow'a VW grubu katılmayacak, citroen, volvo, mazda vs gibi başka markalar da katılmıyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.02.2017 - 00:51 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Hmmmm, yine siyah idare ettiriyor gamzelerini :D 

FST_4783.jpg

:o Focus gibi duruyor kalıplı, tasarım olarak beklediğimiz belki bu değildi ama ben yine de iyi buldum. Titanium'un lansman rengi feminenliğini artırmıştı ama bu bildiğin güzel duruyor. (bana göre) Arka zaten maskulen, dikey sis farlar, ızgara ve farlardaki krom detaylar uyumlu duruyor sanki Max serisinden bir araç gibi. St-Line yok sanırım :( Onu Ford'un sevgililer günü videosunda görebildik. Güzel duruyordu, onu da ben ekleyeyim bari.. :)

st real122.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.02.2017 - 00:33 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Trend Fiesta

Fiesta Trend.png

Daha önce de yazdığım gibi Sport Line güzel sayılır, ama bu giriş düzeyi bence de ebleh ve çirkin.

Kocaman bir çim biçme makinesine benzemiş. 

Görünen o ki bunun da makyajı beklenecek. 

Ford için giderek üzülüyorum. (bkn. kendi halini görmeyen adam)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

İngiltere'de fiyatlar değişmemiş eskisi ile aynı sayılır.

ESKİ

Zetec 1.25 3K £13,795

Zetec 1.25 5K £14,395

Zetec 1.0 3K £14,295 

Zetec 1.0 5K £14,895

YENİ

Zetec 1.1 £14,215 Bunda sync 3 falan var 

En boş ve ucuz modeli ise £12,715 - Style donanım oluyor içinde Sync 1 vs var.

Polo £12,000 ve Corsa £10,500'dan başlıyor. Bunlara göre pahalı giriyor pazara. (donanım ve motor bakmak lazım ayrı ama giriş fiyatı önemlidir)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.