Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Tanıtıldı

Önerilen Mesajlar

5 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Tamam beğendik
Güzel olmuş. Mevcut fiestadan pahalımı gelecek yoksa lansman indirimi falan olur mu?
Neden soruyorum Ötv hikayesine yıl solu çekmeyi planladığım fiesta yalan oldu. Benim arabanın üstüne 10k verip alırım hayallerim şu anda sürünüyor.
Bekleyelim yeni kasası gelsin. Arka daha genişmiş. Ona bakalım bari. Belki ötv'de iner (bkz. Polyanna bu toprakların insanı)

Tabii ki zamlanacak hemde %10 %15 bu en az fabrika üretim kısmından gelecek olan zam. F/O düzenleme çeker mi bilemem.

Ford, 'Ucuz B sınıfı isteyene KA+ yaptım, Fiesta biraz daha pahalı olacak' dedi. Fiesta; Orta B ve Üst B'ye yönelik olacak. 

Lansmanda bilerek pahalı fiyat çekerlese indirim olur ama bunlar düşünecek şeyler değil bence; Fiyat açıklanır mantıklı ise alınır. İndirim adı olsun olmasın ne fark eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii ki zamlanacak hemde %10 %15 bu en az fabrika üretim kısmından gelecek olan zam. F/O düzenleme çeker mi bilemem.
'Ucuz B sınıfı isteyene KA+ yaptım, Fiesta biraz daha pahalı olacak' dedi.

Lansmanda bilerek pahalı fiyat çekerlese indirim olur ama bunlar düşünecek şeyler değil bence; Fiyat açıklanır mantıklı ise alınır. İndirim adı olsun olmasın ne fark eder.

Gidip Gri Corc'a sımsıkı sarılayım [emoji20]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Gidip Gri Corc'a sımsıkı sarılayım emoji20.png

MK3 Focus'un min. arka diz mesafesi 849 mm

MK7 Fiesta'nın min arka diz mesafesi 839 mm

Yani 1 cm daha az, baş mesafesi de yaklaşım 1 cm daha az. 

Hadi bu yetti diyelim; Maks 4 kişi rahat yolculuk edilir b sınıfında popo/omuz mesafesi dar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsen çok beğendim, özellikle ST-line favorim. Sadece abartılı duran dlr birde ilk gördüğümden buyana hiç beğenmediğim konsola emanet tutturulmuş tablet gibi duran şeyi sevmedim. Bu yıl hatunu "almayalım makyajlı kasa geliyor" diye kandırdıydım bakalım ne yapacağız, fiyatlar çok abartı olmazsa ve istediğim motor seçekleri gelirse (eb 140 ps / AT) birtane ST-line düşünebiliriz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yine sallamasyon bir fiyat atayım :D Ortada ne donanım detayı var ne bişey. Ama Ford standart olarak çizgiyi benzer tuttuğunu varsayarsak.

Mevcut ST-Line 140 40 bin barajının altında ben bunu aşacağını düşünüyorum yeni fiyat ve döviz sebebiyle.

Özetle ST-Line 140'lık 75 bin TL'den başlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yine sallamasyon bir fiyat atayım [emoji3] Ortada ne donanım detayı var ne bişey. Ama Ford standart olarak çizgiyi benzer tuttuğunu varsayarsak.

Mevcut ST-Line 140 40 bin barajının altında ben bunu aşacağını düşünüyorum yeni fiyat ve döviz sebebiyle.

Özetle ST-Line 140'ık 75 bin TL'den başlar. 

Ötv fısıldayan adam...
Fırsatı mi bilemeyecek
Yeğen tırsıyorum senden.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Ötv fısıldayan adam...
Fırsatı mi bilemeyecek
Yeğen tırsıyorum senden.

Yeni dönemde distribütörler rekabetçi olmak için kimi standartları aşağıda tutacaktır diye düşünüyorum. Opsiyonculara ek fiyat ekletirler böylelikle hedef büyür. 

Vw passat'ın highline'ları veya dsg'leri hep 70 bin üstünde kalmış aradaki farkla uçuk ve komik duruyor. Misal Mondeo Titanium hep altta kalmış ama opsiyonlarla zıplıyor yukarı haliyle listesi düzgün duruyor. Vw Passat'a mutlaka elleme yapacaktır örneğin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Hakan Saraylı yazdı:

Benimde tahminin bu rakamlarda olacağı hatta full dolusu (cam tavan vs.) 80 bine çok yakın olur.

Böyle başlarsa onlarla çok rahat 80'i bulur hatta 85-90 :yeah:  (Tekno şu bu derken)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

active line dizel otomatik dolu (cam tavan ekran falan) en az 100 bin olur diyorum. 

Deri koltuklu, deri ön göğüslü, otomatik vitesli Bang olufsenli vignale in 110lara kadar ulaşacağını düşünüyorum .

Ciddiyim. Eurodaki yükseliş, araçtaki fiyat artışı, yeni ÖTV oranları beni böyle düşünmeye zorluyor.  

Arabanın 2017 Q3-4  te geleceğini unutmayın. 

Şu an 2 HYlı ecoboost AT 67 lira.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.