Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Tanıtıldı

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Samet VURAL yazdı:

Yakup hocam canlı olarak izlenebilecek bi sayfa falan var mı acaba..Merak ettim dogrusu yeni Fiestayı ve iç konsolunu?

Daha tanıtılmadı olsa zaten ilk mesaja koyacağız efem.

Link burada :) https://www.focusclubtr.com/topic/10982-2017-ford-fiesta-gizli-çekim-spy-shot-casus-çekim/?do=findComment&comment=392224

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O farları hiç begenmedim. Abarti bir drl olmuş. Arka taraf güzel. Stoplar ve tasarim hoş. O göğüsteki sonradan takilma tablet gibi duran ekrani hiç sevememiştimki ford da koymuş fiestaya. Ne diyeyim alana satana hayırlı olsun. Gelsin bide canlı inceleyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slide_07.jpg

Dört silahşörler yanyana...

Lansmanı 80 dakika sürdü, ama etkileyici bir performanstı, Ford ailesi bizi misafir etti adeta. 

O kadar şeyi dinleyince bu "bizim Ford" mu sahi diye düşünmedim değil.

Fiesta'ya gelirsek; çeşitlendirilmiş. Daha geniş bir kitleye hitap edebilir haliyle.

Klasik ve Active Fiesta'daki dikine sis farı konfigürasyonunu pek beğenmedim, ama alışacağız, Fous'un da yeni yüzü büyük olasılıkla böyle olacak. 

3 Kapı Vignale çok şık olmuş. Genç hanımların özellikle ilgisini çekecektir. 

Ben en çok ST Line'ı beğendim. Çok dengeli duruyor tasarımı.

Tüm seriler çin söylenebilir bu, daha ağırbaşlı ve dengeli bir tasarım olmuş, küçük sınıfın ağabeyi havasında. Arka stoplar mükemmel, ön farlardaki DRL'ler bence de biraz abartılı doğrusu. 

İç mekanı iyicene incelemek lazım. Ama ortadaki TV pek küçük kalmış. Sevmiyorum böyle gözüne gözüne sistemleri, ama kullanışlı olabilir. 

Evrimleşmiş genel olarak.

Hayırlı olsun. Ben olumlu buldum.

Tabii belirtildiği üzere basitleştirilmiş Türk pazarı versiyonunu da görmek lazım. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.