Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Ötv Farkını Yansıtmıyor... (Kasım 2016)

Önerilen Mesajlar

Reklamlarda görüyorsunuzdur birçok marka dünden beri ötv farklı almıyoruz vs diye reklam yapıyor.

Ford da aynısını yaptı 'Aralık ayına kadar' :) 

ÖTV'leri artan araçların tamamı için geçerli.

ÖTV mağduru olmayan 40 bin tl altı için bu indirim yok. (ve Ford Store ürünleri hariç)

Yakında reklamı da dönmeye başlar sanırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Ötv Farkını Yansıtmıyor... (Kasım 2016) olarak değiştirdi
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Reklamlarda görüyorsunuzdur bir çok marka dünden beri ötv farklı almıyoruz vs diye reklam yapıyor.

Ford da aynısını yaptı 'Aralık ayına kadar' :) 

ÖTV'leri artan araçların tamamı için geçerli.

ÖTV mağduru olmayan 40 bin tl altı için bu indirim yok. (ve Ford Store ürünleri hariç)

Yakında reklamı da dönmeye başlar sanırım.

fiyat listesi güncellendi mi? 

sabah baktığımda ÖTV'yi gömmüşlerdi çok güzel bir şekilde :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Ötv Farkını Yansıtmıyor... (Kasım 2016) olarak değiştirdi

merhaba, bu ötv farkı bizi baya bir terletti... mevcut fiestamızı satıp üstüne 5 bin lira ekleyerek siparişini 3 hafta önce verdiğim inci siyahı focus titanyumu stoklarda olmaması sebebiyle yurt dışından bekliyorduk ve normalde 29 kasımda teslim alacağım arabaya cuma günü 3200 tl fark çıktı dediler :) resmen yıkıldık rakam çok büyük değil ama nedense vermek istemedim, vermem! gerekirse iptal edelim dedim ford la görüşmeler yaptım yardım istedim. 4 gün acayip stres oldum hatta alternatif marka veya 2. ele dönmeyi düşündüm ve Ankaradan bir araba buldum. sabah ford müşteri hizmetleri arayıp özür diledi ve yapacak bir şey olmadığını farkın ödenmesi gerektiğini söyledi, Gürbaşlardaki Burak Bey sağolsun abi onların cevabı şikayetine istinadendir sen pazarlamadan gelecek haberi bekle merak etme çözeceğiz inşallah dedi. öğleden sonra 4 gibi haber geldi... şimdi (İNŞAALLAH) perşembe arabamızı alacağız... gülermisin ağlarmısın burası Türkiye :)

Caner AYDIN tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Birinin işine yaramasını görmek güzel. Hayırlı uğurlu olsun :yeah: 

Allah razı olsun teşekkür ederim. hani derler ya Allah önce fakir kuluna eşeğini kaybettirip üzer, sonrada buldurup sevindirir bizim ki o hesap oldu. saçma sapan bir şey yaşadık ford harici bir markayı aklımızdan bile geçirmezken bir anda ford düşmanı haline geliyorduk az kala. bütün markalar cumadan beri kampanya yapiyor (BMW dahil) ford da tık yok ve açıklamada yok çok ilginç....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün gazeteleri incelerken böyle bir haber görmüştüm. Başkalarının işine yarayabilir. Tüketici haklarında önceden bir kısmı ödenen ve sözleşme yapılan mal ile ilgili.

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/15/61000/61516/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.