Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kesinleşen 2017 ötv Oranları Açıklandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Semih'in aktardıklarını görünce gözlerime inanamadım. Resmen dalga geçiyorlar.

Neyse, 2019'da yerli arabaya bineceğiz, sıkalım biraz daha dişimizi, 2 yıl kaldı. Çok merak ediyorum nasıl bir şey çıkacak, fabrikasını bile çok iyi gizliyorlar yerli arabanın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Aaaa aşkolsun...

Kandırılıyorsun, tıpkı hükümetimiz gibi.

Bir an durup, acaba ben ne dedim diye düşünüyor mu bakan merak ediyorum.

%60 yaptık ve indirdik nasıl bir açıklama tarzıdır? Anlayamıyorum. Sanki %60'a 6 ay önce çıktı, şimdi indi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İş siyasete kayacak ama kaysın umrumda değil.

Bu adamlar oy aldıkları tabakanın bu açıklamayı anlamayıp yutacağına,inanacağına,''bak gördün mü adamlar hep halka çalışıyor'' diyeceklerine  emin oldukları için bu kadar saçma ve aptalca konuşabiliyorlar. Şunu ilk okul matematiğini görmüş ve okuma yazmayı sökmüş bir çocuk okusa anlayacaktır ama o evinde zor tutulan kesim anlamayacak,anlamadığı gibi harika bir şeymiş gibi sonuna kadarda savunacaktır. Bende buna adım gibi eminim.

Neredeydi Alperen abinin yurt dışı ile ilgili konusu...

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TDK'yı göreve çağırıyorum. Artık kavramaları gerçek değil hökümetlerin kullandığı anlamda yeniden düzenlemeli. Mesela; "Ekonomik reform" kelimesini "halkı katmerli şekilde soymak" olarak değiştirerek işe başlayabilirler.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyice koyunlaştırıyorlar yeni sistem düzenlemesi onu gösteriyor. Tabi anlamayana çok güzel işler yapıyorlar. Önce inşaat sektörü ile krizi teğet geçtik şimdi gözleri otomotiv sektöründe...Bu sektörle de teğet geçer umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Bunu şuan herkes anlar bence, ama ilerde kayıtlarda böyle gözükecek :D 'indirim,iyileştirme'

Hiç umudum yok, ne yazık ki. Sağda,solda ve yandaş kesimlerde ''iyi'' olduğuna dair belirtmeler kesin çıkacaktır tabi ona şüphe yok.

Neyse ne demiş ekşici, millete black friday bize black dick :smiley2k:

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı Cumalar diyerek başlayayım bari:)

Bizde Cuma o kadar hayırlıdır ki 

--Bütün zamlar cuma yapılır

--Meclisten geçmez denilen yasa cuma geçer

--HAdi canım diyeceğiniz herşey Cuma olmuştur son 15 yılda....

Cuma nın hayırı ve 2002 den sonra bu kadar yayıulması bundandır ''hayırlı cumalar ' denilmesinin:)

Facebook u açarsınız iki arapça photoshop yazı (içeriğini anlamasakta ) altında büyük puntolarla HAYIRLI CUMALAR

Altında kim amin der?

Bu da yine hayırlı bir cuma idi.

Ancak biz araba severler için kelimenin tam anlamı ve USA da ki gibi

BLACK FRIDAY bu olsa gerek

hepinize hayır LI CUMALAR...

Artık hayır deyin lütfen :)

:aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişimi görmek gerek. Eskiden krizler ve devalüasyonlar aşırı üretim temelli ve bunun finans sektörüne yansımasıyla olurdu. Şimdi günde üç defa canlı yayında atar yaparak gerçekleşiyor. Bu da aşırı düzeyli bilinçli halkımız tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Satan razı, alan razı. Beğenmeyenler GO HOME!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.