Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Fiesta Bluetooth Ve Sync Modülü ihtiyacı

Çağatay Özsoy

Soru

Merhaba,, 

Multimedyalarin araç ayarlarını desteklememsinden ve daha hoş göründüğünden orjinal Sony Teyp taktirmayi dusunuyorum. Cumartesi günü cikmacilardan ekran ve klavyeyi temin edecegim sanirim, teyp modülü aynı imiş zaten. Bluetooth ve sync modüllerini daha sonra temin edip takabilir miyim?? Ford un Orjinal navigasyondu nasildir? Parcacilardan alırken ekran ve klavye  navigasyolnavigasyon uygun akşam teyp ünitesi destekler mi? parça numaralarını bilen varsa çok sevinirim,  bu iki modül dışında mikrofonda gerekiyor sanırım, bunun dışında başka ne ne gerekir, bilgisi olan var mı?? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Navigasyon için fiesta GPS anteninin resmini koyayım :) İlginç bir şekilde bu anten servite ucuz.

Diğer parçalar için, focus ve c-max bölümlerindeki konular faydalı olacaktır. Özellikle Semih'in Focus konusunda anlattığı işlemlere benzer bir çalışma yapmanız gerekiyor (eğer araçta hiç bluetooth yok ise). Parça kodları konusunda yardımcı oluruz. Navi ekranı fiesta olması şart değil, ancak fiestaya özel çerçeve alınması gerekir.

gps ford fiesta b.jpg

gps ford fiesta a.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Navigasyon için fiesta GPS anteninin resmini koyayım :) İlginç bir şekilde bu anten servite ucuz.

Diğer parçalar için, focus ve c-max bölümlerindeki konular faydalı olacaktır. Özellikle Semih'in Focus konusunda anlattığı işlemlere benzer bir çalışma yapmanız gerekiyor (eğer araçta hiç bluetooth yok ise). Parça kodları konusunda yardımcı oluruz. Navi ekranı fiesta olması şart değil, ancak fiestaya özel çerçeve alınması gerekir.

gps ford fiesta b.jpg

gps ford fiesta a.jpg

Teşekkürler, Bluetooth kurulumu ile ilgili sayfaları bulamadım, musait bi zamanda lin koyabilirsejiz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün gitmeden önce bir firma ile görüştüğüm; elimde iki üç tane var abi sen merak etme gel istediğini alırsın diyen nur otoda bir tane bulunamadı. Çerkezköyden kalkıp istanbul a geldik diye o hırs ile ne kadar hurdacı varsa gezsem de sony teyp ve ekipmanlarını bulamadım, gelmişken  android 5.1 multimedyayı incelemeye karar verdim, gördüm ki artık tpms den hilholder a kadar tüm araç ayarları yapılabiliyor, android taktırdım gitti,, sanırım daha iyi oldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
27.11.2016 - 09:18 tarihinde, Çağatay Özsoy yazdı:

Dün gitmeden önce bir firma ile görüştüğüm; elimde iki üç tane var abi sen merak etme gel istediğini alırsın diyen nur otoda bir tane bulunamadı. Çerkezköyden kalkıp istanbul a geldik diye o hırs ile ne kadar hurdacı varsa gezsem de sony teyp ve ekipmanlarını bulamadım, gelmişken  android 5.1 multimedyayı incelemeye karar verdim, gördüm ki artık tpms den hilholder a kadar tüm araç ayarları yapılabiliyor, android taktırdım gitti,, sanırım daha iyi oldu :)

Düzeltme : tpms menude var ama çalışmıyor, hafta sonu petrol ofisinde denedim, yeni değerleri araç hafızasına kayıt etmiyor. Sürekli eski değerlerde tutulmalı yoksa uyari veriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.