Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Rs 2016 1/18 Diecast Unboxing

Onur Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Gerçek arabalar kadar model araba dünyası da bir hayli gelişmiş ve en ince noktalara kadar gerçeğinin birebir aynısını üretebilen firmalar çok yaygın bir hale gelmiş durumdadır. Ottomobile firmasının da gerçeğinin 18 defa küçültülmüş halini üretmesiyle büyük beğeni toplayan firma şimdide Ford Focus Rs 2016 modelini dünyada toplam 2000 adet üreterek piyasaya sürdü. 2000 adetin 849. modeline sahip olmamla beraber bunun kutu açılımını ve detaylarını sizinle paylaşmak istiyorum. Youtube kanalımda birçok model yer almaktadır. Kanalıma abone olursanız sevinirim. Şimdiden iyi seyirler...

--2 dakika sonra eklendi--

Yeni üye olduğum için forum kurallarını pek bilmiyordum bilgilendirme için teşekkür ederim daha dikkatli olacağım :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2000 adet üretildiğini bilip de, foruma 'böyle böyle bir şey çıktı düşünen alsın' demeyenlere yazıklar olsun :D 

Bilgisayarına ateşler düşsün, işlemcisi 90 derecenin altına düşmesin.Telefonu kızarsın elinde tutamasın!

Hem bu çok kötü hiç sevmedim :D Kapısı bacısı bile açılmıyor böyle model mi olurmuş :zha: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim haberim olduğunda bir tane almıştım. Geçenlerde de @Kemal Yerebakan abimize bir tane getirdim foruma yazmakta yeni aklıma geldi hemen üye olup paylaşmak istedim :) Benden başka bilen elbette vardır ama yazan olmamış :D Yine stokta bulursam denk gelirsem hemen yazarım buradan isteyene alırız ama umarım stoğa girer :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Just now, Yakup Çağatay said:

2000 adet üretildiğini bilip de, foruma 'böyle böyle bir şey çıktı düşünen alsın' demeyenlere yazıklar olsun :D 

Bilgisayarına ateşler düşsün, işlemcisi 90 derecenin altına düşmesin.Telefonu kızarsın elinde tutamasın!

Hem bu çok kötü hiç sevmedim :D Kapısı bacısı bile açılmıyor böyle model mi olurmuş :zha: 

Teşekkür ederim Yakup :) Telefon ısındı. Mac ısınmadı allahtan :D ama şalter attı 3 lü prizin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Samsungçu ise Note 7 si elinde patlasın :D:D  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Onur Yılmaz yazdı:

Teşekkür ederim abi :) 

--0 dakika sonra eklendi--

Abi siz Gebze nin neresindesiniz? Bende Gebzede oturuyorum Sakaryada öğrenciyim.

Forum kurallarını tekrar gözden geçirmeni dile getirmek zorundayım maalesef. Benzeri sebeplerle çok kişinin üyeliğini deaktif etmek zorunda kaldık. (ipucu ve 21 B-1)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.