Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Az Uyuyormuşuz.

Serkan erden

Önerilen Mesajlar

bi çok seçenek var bu konuda 20 dolardan başlayıp 500 dolara kadar çıkıyor. bi video vardı eleman bi hafta boyunca bunları deniyordu. "xiaomi mi band 1s" almama sebep olmuştu. en çok sevdiğim özelliği şarjının min 30-40 gün gitmesi.

Seceneklerin cok oldugunun farkindayim ama aradigim ozellik "telefon ile entegre alarm ozelligi".. Hemen hemen hepsinin alarmi bilekligin titresmesi ile oluyor.. Ama ben oyle istemiyorum. Telefonun alarm uygulamasina ulassin ve telefonun alarmi calsin istiyorum.. Henuz boylesini bulamadim...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mi band de şu ayarlar var. alarm çaldığında, arama geldiğinde veya başla bi uygulama ile entegre titreşim verebiliyor. mi fit uygulamasındaki alarmı kurduğunda sabah yavaşyan yavaştan uyandırıyor pek kullanmadım bunu.

sizin yazınızdan anladığım telefonun alarmı çalınca kolumda titresin ise bunu en uygun band'ler bile yapıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Seceneklerin cok oldugunun farkindayim ama aradigim ozellik "telefon ile entegre alarm ozelligi".. Hemen hemen hepsinin alarmi bilekligin titresmesi ile oluyor.. Ama ben oyle istemiyorum. Telefonun alarm uygulamasina ulassin ve telefonun alarmi calsin istiyorum.. Henuz boylesini bulamadim...

Ay canım benim ne güzel de uyuyor kıyamam sana ama uyandırmam lazım... diyenleri varmış amerikada :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mi band de şu ayarlar var. alarm çaldığında, arama geldiğinde veya başla bi uygulama ile entegre titreşim verebiliyor. mi fit uygulamasındaki alarmı kurduğunda sabah yavaşyan yavaştan uyandırıyor pek kullanmadım bunu.

sizin yazınızdan anladığım telefonun alarmı çalınca kolumda titresin ise bunu en uygun band'ler bile yapıyor. 

Yok tam tersi... Bileklik benim uyanmam gerektigini dusundugunde (ki burada sen kendin karar ver diyeni uzerim [emoji23]) kendi titresmesin sadece, telefonun alarmini da caldirsin istiyorum.. Cunku bu bileklikler sabit alarm degil, kurulan alarma en yakin saatte uykunun en hafif oldugu saatte uyandiriyor.

Ay canım benim ne güzel de uyuyor kıyamam sana ama uyandırmam lazım... diyenleri varmış amerikada [emoji14]

Opuyor muymus bi de?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.