Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Az Uyuyormuşuz.

Serkan erden

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, Kaan Yagizer yazdı:

(REM) önemli 

geçen yün meditasyon ile derin rem süresini arttırmayı denedim. normalde 25dk ile 45dk arası idi. şununla uykuya dalınca en az 45dk rem uykusu almaya başladım ve artık sabahları 6buçukta değilde 5de uyanmaya başladım. bi daha uyuyamıyorum. (log kaydını xiaomi mi band 1s tutuyor)

--1 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Buyrun bu ayki ortalamam :) 

IMG_6950.PNG

o nasıl bi uykudur öyle 3 saat deriiiin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

geçen yün meditasyon ile derin rem süresini arttırmayı denedim. normalde 25dk ile 45dk arası idi. şununla uykuya dalınca en az 45dk rem uykusu almaya başladım ve artık sabahları 6buçukta değilde 5de uyanmaya başladım. bi daha uyuyamıyorum. (log kaydını xiaomi mi band 1s tutuyor)

--1 dakika sonra eklendi--

o nasıl bi uykudur öyle 3 saat deriiiin

Mi band2... çokta doğru bir ölçüm yaptığını düşünmüyorum :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaş ilerledikçe uyku süresi kısalır. Yeni doğan bebekler aşağı yukarı 20 saati uykuda geçirirken ergenliğin başlangıcında 11-10 civarına düşer.(Önerilen ideal süre) 20 Yaş başlangıcında ise 7 saat ideal olarak kabul edilir.Bunun sebebi ise gece salgılanan bir hormonun  üretiminin kesilmesidir. 50 yaşlarından sonra ise 5-4  saat bile yeterlidir. 

--0 dakika sonra eklendi--

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir gün ortalama 4-4,5 çok yorgunsam 5 saat uyumayı ümit ediyorum. REM ROM bilmem de zihinsel yorgunluk fiziksel yorgunluktan fazla olunca uyku daha tatsız oluyor gözlemlerime göre.

Bu konuda hala ciddi merak ettiğim şey 4 saatte bir 1 saat uyuyanlar mı ne vardı, o ne kadar uygulanabilir :unsure:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Sleep Cycle Tracker

bi çok seçenek var bu konuda 20 dolardan başlayıp 500 dolara kadar çıkıyor. bi video vardı eleman bi hafta boyunca bunları deniyordu. "xiaomi mi band 1s" almama sebep olmuştu. en çok sevdiğim özelliği şarjının min 30-40 gün gitmesi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.