Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yüksek Hızda Arac içi Havalandırma çalışması

Oğuzhan Özkan

Soru

Degerli buyuklerim merhabalar. Bugun aydin izmir otoyolunda yuksek suratle seyir halinde iken havalandirma kendi kendine calismaya basladi klima kontrollerine baktigimda kapaliydi bunun sebebi ne olabilir basina gelen oldu mu acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Kastettiğin klimanın kendi kendine çalışmaya başlaması olabilir mi? Benim aracı çoğunlukla eşim kullanıyor ve bir kaç kez klima kapalı işe giderken klimanın kendi kendine açıldığını söyledi, çok üstelemedim ama geçen hafta bir kez de benim başıma geldi. araca bindim klima kapalı, yaklaşık 5-10 dk içinde klima max seviyede kendi kendine açıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hayır off tuşu basılı yani bildiğin komple kapalıydı kendi başıma gelmese hanım bir şeyi yanlış yapmıştır diyecektim ama, bir de @Oğuzhan Özkan yazında bende merak ettim. oğuzhan bey sizdeki olay da benim tarif ettiğim gibi mi oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Aşkın K. yazdı:

@Cem Boneval bey benim başıma gelen sizin kastettiğinizden  farklı. klima kapalı off konumunda birden on konumuna geçip max ayarda hava üflemeye başladı.

Mesaj sahiplerine dikkat etmemişim.

Sizinkinde kedi girmiş bence :)

Şaka bir yana belli ki tuşlarda bir kısa devre var, bağımsızlığını ilan etmiş, servise göstermek gerek kanımca. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, BulentGulsahin yazdı:

Benimde garibime giden isaretli dugmeye disarinin havasi gelmesin diye basiyorum isik yaniyor ama arabayi stop edip calistirdimmi isik tekrar kendi sönuyor gene disarinin havasi gelmeye basliyor

IMG_2895.PNG

Bunda hata yok. Taze hava gelsin biraz sonra tekrar kapatırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Mesaj sahiplerine dikkat etmemişim.

Sizinkinde kedi girmiş bence :)

Şaka bir yana belli ki tuşlarda bir kısa devre var, bağımsızlığını ilan etmiş, servise göstermek gerek kanımca. 

Valla eşimde aynı şeyi söylüyor. İlk şikayeti far anahtarını otomatikte bırakmasına rağmen bazen kapalı konuma geldiği söylemişti, olmaz öyle şey mekanik dönen bir anahtar o, sen inerken farketmeden dizin yada çantan çarpıp dönüyordur dedim. bu olayda da kendim şahit olana kadar salladım ama o da diyor bizim araba farklı güçler var diye :) 

işin kötü tarafı daha önce benim gibi bu olayı yaşayıp servise giden olmadıysa arada sırada olan bu olayı nasıl tespit edecekler ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
 Valla eşimde aynı şeyi söylüyor. İlk şikayeti far anahtarını otomatikte bırakmasına rağmen bazen kapalı konuma geldiği söylemişti, olmaz öyle şey mekanik dönen bir anahtar o, sen inerken farketmeden dizin yada çantan çarpıp dönüyordur dedim. bu olayda da kendim şahit olana kadar salladım ama o da diyor bizim araba farklı güçler var diye [emoji4] 

işin kötü tarafı daha önce benim gibi bu olayı yaşayıp servise giden olmadıysa arada sırada olan bu olayı nasıl tespit edecekler ?

Yenge yakında arabayı sattırır sana hhahahahha.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Kastettiğin klimanın kendi kendine çalışmaya başlaması olabilir mi? Benim aracı çoğunlukla eşim kullanıyor ve bir kaç kez klima kapalı işe giderken klimanın kendi kendine açıldığını söyledi, çok üstelemedim ama geçen hafta bir kez de benim başıma geldi. araca bindim klima kapalı, yaklaşık 5-10 dk içinde klima max seviyede kendi kendine açıldı.

Evet ayni durum benim aracimda da var kendi kendine hava uflemeye basliyor lakin ne klima acik ne de havalandirma. Calismaya basliyor belirli bir sure sonra kesiliyor yalniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Oğuzhan Özkan yazdı:

Evet ayni durum benim aracimda da var kendi kendine hava uflemeye basliyor lakin ne klima acik ne de havalandirma. Calismaya basliyor belirli bir sure sonra kesiliyor yalniz

yani seninki üflemeye başladığında klima paneline baktığında kapalı mı görüyorsun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.