Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Aracıma ufak tefek değişiklikler yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum ?

Daha iyi olabilirdi, renk tutmamış, şu şekilde yapsanız daha iyi olurdu gibi önerilere de açığım. ?

Eski hali

IMG_4746.JPG

IMG_4806.JPG

IMG_4442.JPG

Bu da son hali

IMG_5734.JPG

IMG_5735.JPG

IMG_5715.JPG

IMG_5714.JPG

IMG_6277.JPG

Not: Jantları büyütsen daha iyi tavsiyesine gerek yok. Farkındayım ama durum yok ??

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bodykit dediğiniz sadece son fotoğrafta yer alan difizör sanıyorum diğerlerini göremedim. Egzoz çıkışı da fena değil ama çok güzel de değil bence.

Hayırlı uğurlu olsun. En sevdiğim renk ve yürüyen kombinasyonu o yüzden geçer not veriyorum :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Model güzel, renk güzel, spoyler ve diffüzör yakışıyor.

Ama egzoz rüküş olmuş.

120 PS arabaya dörtlü çıkışı tanımlayabileceğim en uygun sıfat bu.

Bari ikili ile yetinseydiniz.

Neyse zevk meselesi, yazın demişsiniz yazdım.

Güzel günlerde kullanın.

:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bodykit dediğiniz sadece son fotoğrafta yer alan difizör sanıyorum diğerlerini göremedim. Egzoz çıkışı da fena değil ama çok güzel de değil bence.

Hayırlı uğurlu olsun. En sevdiğim renk ve yürüyen kombinasyonu o yüzden geçer not veriyorum [emoji3] 

Ön ek ve marşpiyeller hali hazırda bulunan malzemelerin üzerine yapıştırıldığı için bunu yapmak istemedim onun yerine ön eki ve marşpiyelleri gövde rengine boyattım. Teşekkür ediyorum yine de [emoji5]

Edit: ayrıca spoyleri görmemenizi henüz uyanamamış olmanıza bağlıyorum [emoji12]

Model güzel, renk güzel, spoyler ve diffüzör yakışıyor.

Ama egzoz rüküş olmuş.

120 PS arabaya dörtlü çıkışı tanımlayabileceğim en uygun sıfat bu.

Bari ikili ile yetinseydiniz.

Neyse zevk meselesi, yazın demişsiniz yazdım.

Güzel günlerde kullanın.

:nazar:

Teşekkür ederim yorumlarınız için[emoji1317] 4lü çıkış çocukluktan kalma bir sevgi, vazgeçemiyorum [emoji51]

Yapılırsa daha hoş olur diyebileceğiniz, ufak tefek eklemek istediğiniz başka öneriler varsa hoşuma gidenleri uygulamaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba güzel, renk güzel, kazasız belasız kullanın İnşallah...
Son dokunuşlarla jant-difüzör gibi daha da güzel olur, apaçi boyutuna geçmemek lazım [emoji4]

Kesinlikle katılıyorum abi ince bir çizgi var arada biliyosun [emoji28] çizgiyi aşmamaya özen gösterdim [emoji5]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bagaj kapı altı çıtası tavsiye ederim aracın arka tarafındaki krom aksesuarlar ile güzel uyum sağlar ayrıca genişlik izlenimi veriyor ben yaptırdım hoş oldu

hocam küçük bir eleştiri yapmak istiyorum naçizane; egzozlar çok olmuş arabaya ayrıca yuvarlak egzoz hiç hoş olmamış sanki yayvan köşeli egzoz focusta daha bi güzel dururdu bence :) araç önden profilden doş duruyor ama arka taraf göz tırmalıyor sanki

jantlar yeni görünüşte sönük kalmış bence spor spoiler gayet hoş

son olarak arka camda spoiler ışığının olduğu yere bir FOCUSCLUBTR.COM stickeri istiyor sanki :)

Allah kaza bela vermesin iyi günlerde binin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bagaj kapı altı çıtası tavsiye ederim aracın arka tarafındaki krom aksesuarlar ile güzel uyum sağlar ayrıca genişlik izlenimi veriyor ben yaptırdım hoş oldu.

son olarak arka camda spoiler ışığının olduğu yere bir FOCUSCLUBTR.COM stickeri istiyor sanki [emoji4]
Allah kaza bela vermesin iyi günlerde binin 

Hatchback ise foto ekleyebilir misiniz? Fiyat olarak kaça maloldu?

Sticker elimde mevcut yarın yapıştırıcam [emoji847]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.