Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ecosport Tanıtıldı (2018 Başında Türkiye'de)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Avrupa'da 10. sırada bu velet.

Ford Ecosport 30.231 (2016 H1), 18.298 (2015 H1) adet, fark %65. Pazar artışı (%28)

En çok satan modeller ise 120K 95K 89K 75K 59K gibi sıralanıyor.

Bu makyaj ve 4WD/otomatik kombini ile 2018 H1'de satışını rahat ikiye katlar ilk beş banko diyorum. Romanya üretimi ile ucuzlayacak daha da kuvvetlenir eli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya hala ısınamadım bir türlü. İç kısmına hiç bir lafım yok. Fakat dıştan bana göre sorunlar var ve baştan tasarlanmadıkça ısınamaycağım gibi. Sorun tip değil kesinlikle hatta önü güzel bile denebilir. Fakat arkasında bence oran sorunları var tekerlek yerlerinde ve boyutlarındada.. Arkası belki daha hareketli bi stop tasarımıyla geçebilir fakat tekerlekler düşündürücü.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Kutluhan A. yazdı:

Ya hala ısınamadım bir türlü. İç kısmına hiç bir lafım yok. Fakat dıştan bana göre sorunlar var ve baştan tasarlanmadıkça ısınamaycağım gibi. Sorun tip değil kesinlikle hatta önü güzel bile denebilir. Fakat arkasında bence oran sorunları var tekerlek yerlerinde ve boyutlarındada.. Arkası belki daha hareketli bi stop tasarımıyla geçebilir fakat tekerlekler düşündürücü.. 

B sınıfı SUV'ların tamamında o çarpıklık var hepsi de çirkin :D Bence en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

B sınıfı SUV'ların tamamında o çarpıklık var hepsi de çirkin :D Bence en azından.

Mokka x hariç tamamen katılıyorum. Fakat bu araç Avrupalı değil de Hindistan'a Brezilya'ya ait gibi duruyor. Makyaj yerine yeni bir kasayla devam etseydi daha iyi olabilirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Kutluhan A. yazdı:

Makyaj yerine yeni bir kasayla devam etseydi daha iyi olabilirdi.

Para :D  Ayrıca 2013'te çıkan araba 3 senede öldürmek de mantıklı seçim olmaz kaldıki ilk hedeflenen bölgeler için satışı fena değil. Bence makyaj ile olabildiğince değişiklik sağlanmış, bence yeterli. Ucuz ve sağlam olsun yeter.

--52 dakika sonra eklendi--
6 dakika önce, Kutluhan A. yazdı:

Mokka x hariç tamamen katılıyorum. Fakat bu araç Avrupalı değil de Hindistan'a Brezilya'ya ait gibi duruyor. Makyaj yerine yeni bir kasayla devam etseydi daha iyi olabilirdi.

Mokka'nın yanındaki X'i niye empoze ediyorlar onu da anlamış değilim :D Yeni bir araçmış gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

B sınıfı suvlarin sorunu
Boy yok en yok ama göbek kocaman. (Yukardan bakıyor gibi yapın)
Her oranı ayarlasan bu sefer koca göbekli poposu olmayan bir tip oluyor.
Aman bananeyse :) Melezler her zaman güzel olmaz. Ama herkesin ilgisini çeker.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Makyajlı Ecosport Tanıtıldı (2018 Başında Türkiye'de) olarak değiştirdi

Buna da güncelleme: 2018 model olarak gelmeyece başlayacak Türkiye'ye.

Şubat üretimi olursa, Mart sonlarına doğru kesin gelmiş olur. Henüz Avrupa spec tanıtılmadı ama böyle gelir :yeah: 

Romanya üretim olarak

https://www.focusclubtr.com/topic/11788-ford-ecosport-romanyada-üretilecek/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.