Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Landirenzo + Otokoç Anlaşması

Turhan Onat

Önerilen Mesajlar

bende ki lpg sıvı olandan motoru çalıştırınca 300-400 metre sonra hemen sistem devreye giriyor.Bu arada kuru çalışma testi yaptığından bitince hemen lpg ye geçiyor.motor suyunun ısınmasına gerek yok yani.her sabah 11 km yol yapıyorum neredeyse hepsi lpg ile 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Osman Türkol yazdı:

bende ki lpg sıvı olandan motoru çalıştırınca 300-400 metre sonra hemen sistem devreye giriyor.Bu arada kuru çalışma testi yaptığından bitince hemen lpg ye geçiyor.motor suyunun ısınmasına gerek yok yani.her sabah 11 km yol yapıyorum neredeyse hepsi lpg ile 

osman abi ne yakıyor peki lpg de. ben aslında benzinli araçta ne olursa olsun karşıyım lpgye ve bu yeni sistemlerde de kime sorduysam memnuniyet yarı yarıya ben çok kararsız kaldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Oğuzham Demir yazdı:

osman abi ne yakıyor peki lpg de. ben aslında benzinli araçta ne olursa olsun karşıyım lpgye ve bu yeni sistemlerde de kime sorduysam memnuniyet yarı yarıya ben çok kararsız kaldım.

bendeki sistem vialle liqudsi dir.aynen benzin gibi sıvıdır.ben gayet memnunum.bu sistemi nette araştır diğer regülatörlü olanlarla arasındaki farkı daha iyi görürsün

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

bendeki sistem vialle liqudsi dir.aynen benzin gibi sıvıdır.ben gayet memnunum.bu sistemi nette araştır diğer regülatörlü olanlarla arasındaki farkı daha iyi görürsün

tamamdır abicim teşekkür ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün arabaya bakıma gittim otokoç A, kapıda test aracı vardı.  mondeo 1.6 eb lpg :)

Hadi hayırlı olsun 

Bir sonraki aracım  1.5eb lpg olurmu diye düşünmeden edemiyorum 

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

klasik 3300, eb için 4800 tl.. sıvı sistem otokoç bayilerinde broşürleri bile var..

sıfır aracı alınca otokoç taktırıp size öyle teslim ediyor..sonradan taktıracaklar için 40.000 km den önce olması gerek gibi birşeyler yazıyordu, tamamını okumadım broşürün..

@Tugay Kuruöz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Turhan Onat yazdı:

Sıvı sistemi hangi marka ile anlaştılar acaba? Bildiğim kadarı ile şu anda sadece prins montaj yapıyor onlarda bizim bir anlaşmamız yok diyorlar. Bence başlıkta belirttiğim gibi karma sistem olma olasılığı daha fazla.

Bende landirenzo bayisini aradım, bizde sıvı sistem yok diyor. Sanırım dediğiniz gibi karma sistem landirenzo takıyorlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Turhan Onat yazdı:

sıvı sistem harici dikkatli yanaşmak lazım sanki?

Viallede atmosferikler için liquidsi var araştırın derim

--0 dakika sonra eklendi--
22 saat önce, Tugay Kuruöz yazdı:

@Mehmet Demir bence sıvı sistem mantıklı. Sorunsuz binilir, benzin kadar lpg tüketeceğinden mondeo ile ş.içi 10-11 lt lpg ekonomi ve konfor birarada...

Vialle liquidsi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Landirenzo + Otokoç Anlaşması olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.