Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Landirenzo + Otokoç Anlaşması

Turhan Onat

Önerilen Mesajlar

7 saat önce, Ercüment Bosut yazdı:

Otokoç çıkışlı sıfır araca takılmış Landirezzo kitli Focus'u 15 bin kmdeyken yine Otokoç'dan alarak bu güne kadar 1200 km yaptım ve şimdilik gerek tüketim, gerekse de performans anlamında çok memnunum... Dolayısıyla konu bizzat beni de ilgilendirdiğinden, izninizle hortlatayım;

Son durum nedir acaba?

Ercüment bey, sorunu çözdüler fakat sattım ben aracı. Soğumuştum bir kere, dizel focus aldım. Ara viteslerde hızlanması, rampalardaki seriliği dizel focus başka dedirtiyor? LPG sanayi ile haşir neşir  olmayı seviyorsanız biraz da boş zamanınız varsa iyi.. belki ford motorları için geçerli bu durum. Benim 21 k km civarı başlamıştı sıkıntı. Sizinkinde çıkacak diye bişey yok, ben uzun yolda biraz devirli kullanırdım. Sakin kullanır, bakımlarda zamanında yaptırırsanız 100 k km götürür diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Erdem Ay yazdı:

Ercüment bey, sorunu çözdüler fakat sattım ben aracı. Soğumuştum bir kere, dizel focus aldım. Ara viteslerde hızlanması, rampalardaki seriliği dizel focus başka dedirtiyor? LPG sanayi ile haşir neşir  olmayı seviyorsanız biraz da boş zamanınız varsa iyi.. belki ford motorları için geçerli bu durum. Benim 21 k km civarı başlamıştı sıkıntı. Sizinkinde çıkacak diye bişey yok, ben uzun yolda biraz devirli kullanırdım. Sakin kullanır, bakımlarda zamanında yaptırırsanız 100 k km götürür diye düşünüyorum.

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Son olarak, çözülen sorunun ne olduğunu da belirtebilirseniz, ileride karşılaşılması muhtemel bu sorun hakkında bana ve diğer pek çok lpg kullanıcısına erken müdahale şansı verecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Ercüment Bosut yazdı:

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Son olarak, çözülen sorunun ne olduğunu da belirtebilirseniz, ileride karşılaşılması muhtemel bu sorun hakkında bana ve diğer pek çok lpg kullanıcısına erken müdahale şansı verecektir.

Enjektör vs bir çok parça değişti fakat en son elektrik sisteminde olduğu söylenmişti ve yenilenmişti ama bu süreç toplamda 7 ay falan sürmüştü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.