Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Landirenzo + Otokoç Anlaşması

Turhan Onat

Önerilen Mesajlar

prins in aklaşması yok ama öğrendiğim doğru ise her zaman lpg ile çalışıyormuş, önce benzin vs değil.. benzin enjeksiyonunun yapıldığı yerden lpg veriliyormuş, delmek falan yok..

landi 4800, prins 3500 civarı.. youtube videoları var kuga  eboost a takılmış vb..güya subaplara zararı yokmuş..acaba bu delinen sistemlerde delik subaplara yakın bir yer olduğu için mi sorun teşkil ediyor, yani mesele lpg nin patlama yan etkisi değilde farklı birşey mi, merklıları prins i araştırabilir ama garanti yok ford da, prins veriyor mu bilgim yok..

şu anda landirenzo mondeo 1.6 eb 160 bg az da olsa sıkıntılı ve yazılım geliştiriliyor sürekli..

ve yenilenen yönetmelik gereği lpg doldurma yeri artık benzin dolum yerine monte ediliyor, prins te öyle; landirenzoda bundan böyle bu şekilde olacak dedi konya daki

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Başlık landirenzo olmayacak mı bence olacak
Lpg ile ilgili bu anlaşma var ve atmosferik motora yapılan bir montajı (adana olgun Lpg )inceleme fırsatım oldu ilk izlenimim montaj idare eder de sanki biraz sallamışlar dışarıya taktıklarından tek farkı yağlama sistemi aradaki fiyat farkı garanti için ödeniyor sadece yağlama sistemine gelince manifolttan yağ buharı gönderiyor umarım işe yarar landirenzo Opel anlaşmasına dönmez sonu
Şunu da buradan çıkarabiliriz landirenzo ford a ve kendine kitine güveniyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Landirenzo + Otokoç Anlaşması olarak değiştirdi
  • 3 ay sonra...

Arkadaşlar dün aracımı servise bırakmıştım. Ve öğrendim ki artık servis garantili olarak landirenzo lpg taktırabiliyormuşuz. Yapmamız gereken sadece aracı servise bırakıyon ve lpg taktırmak istiyom diyon o kadar. Fiyat da 3700 mü öyle bişey dediler bana.. ve garantiyle ilgili en ufak bir sorun olmuyor onlar taktığı için.. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Herkese merhaba. Yaklasik 10 ay önce Otokoç Landirenzo anlasmasi kapsaminda lpg kiti taktirmistim aracıma. Her sey cok guzeldi taki rolantide bazam arka koltukdakilerin bile hissedebildiği silkeleme sorunu baslayana kadar.. bu sorun kit takildiktan 21k km sonra ortaya cikti. Otokoç a goturdum ilkin, lpg filtresindendir dediler yada kalibrasyon ihtiyaci..neyse olgun lpg Ankara ya gittim.. filtre zamanindan once degisti yaklasik 9500 km.. birsey duzelmedi sonra kalibrasyon falan durum ayni.. sonra enjektor deyip degistiler.. ciktim artik oradan ama sorun aynen devam ediyo.. Ruya bitti ozetle, arabanin cekisi ilk calismasi seriligi süper ama bu rolantideki silkeleme helede arabaya ilk binen birinin ne oluyo bu sallanti be demesi sinir bozucu.. ya arabayi otokoc a atıp cozun su sorunu kac gun istoyorsaniz kalsin diycem ya da b plani satip dizel bir focus alacagim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Erdem Ay yazdı:

Herkese merhaba. Yaklasik 10 ay önce Otokoç Landirenzo anlasmasi kapsaminda lpg kiti taktirmistim aracıma. Her sey cok guzeldi taki rolantide bazam arka koltukdakilerin bile hissedebildiği silkeleme sorunu baslayana kadar.. bu sorun kit takildiktan 21k km sonra ortaya cikti. Otokoç a goturdum ilkin, lpg filtresindendir dediler yada kalibrasyon ihtiyaci..neyse olgun lpg Ankara ya gittim.. filtre zamanindan once degisti yaklasik 9500 km.. birsey duzelmedi sonra kalibrasyon falan durum ayni.. sonra enjektor deyip degistiler.. ciktim artik oradan ama sorun aynen devam ediyo.. Ruya bitti ozetle, arabanin cekisi ilk calismasi seriligi süper ama bu rolantideki silkeleme helede arabaya ilk binen birinin ne oluyo bu sallanti be demesi sinir bozucu.. ya arabayi otokoc a atıp cozun su sorunu kac gun istoyorsaniz kalsin diycem ya da b plani satip dizel bir focus alacagim?

bende 2013 benzinli focus vardı.Vialle liquidsi bağlattım ayarlardan sonra 15K hiç sıkıntı yaşamadım.sıvı sistem di benim ki.Vialle ile anlaşılsın isterdim fakat biraz pahalı sistem olunca Landirenzo seçildi sanırım otokoç tarafından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

bende 2013 benzinli focus vardı.Vialle liquidsi bağlattım ayarlardan sonra 15K hiç sıkıntı yaşamadım.sıvı sistem di benim ki.Vialle ile anlaşılsın isterdim fakat biraz pahalı sistem olunca Landirenzo seçildi sanırım otokoç tarafından.

Osman bey benim kit de hem performans hem ekonomi anlaminda cok iyi fakat bu sorun çıkınca can sıkıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Erdem Ay yazdı:

Osman bey benim kit de hem performans hem ekonomi anlaminda cok iyi fakat bu sorun çıkınca can sıkıyor..

zaten her mal sorun çıkarınca can sıkar.inşallah yakın zaman da çözerler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesadüf motor takozu ile ilgili yazıları okudum forumda. Benim semptomlara cok benziyor, fakat benim surekli yapmiyor ara sira yapiyor. Vitesin p ve d konumunda sarsintinin frekansi ve karakteristiği de degisiyor gibi. Servise götüreceğim fakat oncesinde motor takozu sorununu tecrube edenler goruslerini paylaşabilir mi? Araç 40.900 km de bu arada..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
26.09.2017 - 21:59 tarihinde, Erdem Ay yazdı:

Tesadüf motor takozu ile ilgili yazıları okudum forumda. Benim semptomlara cok benziyor, fakat benim surekli yapmiyor ara sira yapiyor. Vitesin p ve d konumunda sarsintinin frekansi ve karakteristiği de degisiyor gibi. Servise götüreceğim fakat oncesinde motor takozu sorununu tecrube edenler goruslerini paylaşabilir mi? Araç 40.900 km de bu arada..

Otokoç çıkışlı sıfır araca takılmış Landirezzo kitli Focus'u 15 bin kmdeyken yine Otokoç'dan alarak bu güne kadar 1200 km yaptım ve şimdilik gerek tüketim, gerekse de performans anlamında çok memnunum... Dolayısıyla konu bizzat beni de ilgilendirdiğinden, izninizle hortlatayım;

Son durum nedir acaba?

Ercüment Bosut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.