Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Golf 7 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

30.03.2017 - 17:14 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

1.5 TSI 150 PS ACT siparişi alınmaya başladı. (EU) (6 ileri manuel ve 7 ileri DSG ile)

1.5 TSI 130 PS ise yılın ortasında başlayacak.

Az önce aldığım bir habere göre :smiley2k: 1.5 TSI motorlar gelmiyor TR'ye... VW Türkiye MK8'de görüşürüz kısmetse demiş... Bu tabi benim işime oldukça geldi ^_^ 

Böylece yapılan makyaj sadece kozmetik olmaktan öteye gitmedi... Fiyatlar çok uçuk değil fakat dışarıda active info display yaptırmak 10.000 TL'leri bulabilir! Sadece bu görsel ekran şöleni bile fiyatı uçuruyor... Led far konusunda bir fikrim yok VW grubu aydınlatmada kesinlikle sınıfta kalmış vaziyette bence. Genel olarak focusun farlarını özlüyorum ama adaptif mercekler mca'nınkilerden çok çok daha iyi tepki veriyor direksiyona... Neyse tutamadım kendimi yazdım yine bir şeyler...

Bahaneyle tüm başlığı tek tek okudum... Aracın konusunu açınca çok objektif bir kıyaslama yapıcam Focus ile, bekleyin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.