Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Vites Topuzundaki Deformasyon

Resul özdemir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, Alparslan Özaslan yazdı:

ford ve garantiden değişim ikisini bir arada düşünemiyorum.

Yiğidi öldür hakkını ver demişler  ☺

Benim aracın yakıt göstergesinde sorun vardı(halen daha var) 2 kez şamandırası garantiden değişti.

Servisten servise fark var eğer samimi olduğunuz bir servis varsa bakımı diger servislere oranla oldukça ucuza yaptırabileceğiniz gibi bu tür şeyleri değiştirtebilirsiniz:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Garanti kapsamıyormuş. Benim ise vites çerçevesinde çivi ucu kadar boya atması oldu garanti red geldi.Otosan arıyorum muhatap bulamıyorum.Mesaj atıyorum dönüş yapan yok. Sırf bu tarz şeyler yüzünden arabamdan soguyorum.Nereye kime şikayet edebilirim bilsem hiç beklemem ama karşımızda bir muhatap yok ve bu aynı durumu Opel Astra marka araçta gerçekleşti servis gittiği gibi değiştirdi ne fabrikaya mail fotoğraf vs bişey gönderdi nede bir form vs doldurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focusların bijonlarında sorun olduğunu hemenhemen herkes biliyor.servise gittim değişim için garanti müdürlüğünü aradılar red geldi.üç sefer müşteri hizmetlerini aradım yine red.5-10 liralık bijon ama kabul ettiremedim.garanti kapsamında diye dışarıda 200-250 tl ye yaptıracağımız bakımı 380-400 tl ye yaptırıyoruz nerede garanti anlamıyorum.artık servise gitmeyeceğim üç bakımda aradaki fark enaz 600 tl ki.bütün bijonları üç kere değiştirirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
focusların bijonlarında sorun olduğunu hemenhemen herkes biliyor.servise gittim değişim için garanti müdürlüğünü aradılar red geldi.üç sefer müşteri hizmetlerini aradım yine red.5-10 liralık bijon ama kabul ettiremedim.garanti kapsamında diye dışarıda 200-250 tl ye yaptıracağımız bakımı 380-400 tl ye yaptırıyoruz nerede garanti anlamıyorum.artık servise gitmeyeceğim üç bakımda aradaki fark enaz 600 tl ki.bütün bijonları üç kere değiştirirdim.

Halisiniz.. garanti bozulacak korkusuyla aracima cok istedigim multi medya sistemi takamiyorum... ama 3 filtre ile 5 litre yağa 480 lira istiyorlar...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orjinal kabloları kesmezseniz, multimedya sistemi yüzünden garanti bozulmaz. Çok konuşuldu bu konu. Servisle aranız iyiyse hiç bozulmaz.

Ben sağ aynayı iki defa garantiden değiştim. Motor takozlarını da servis değişti bakım sırasında, yine garantiden. Ben hiç sorun yaşamadım. Vites topuzu, bijon vs biraz muallakta konular. Bijon için sanırımi otosan uygun olmayan sökme takma hatası diyor. Vitesi bilemiyorum. Ancak garanti red diyorsa, müşteriye neden red olduğu da izah edilmeli. 

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
44 dakika önce, Resul özdemir yazdı:

Halisiniz.. garanti bozulacak korkusuyla aracima cok istedigim multi medya sistemi takamiyorum... ama 3 filtre ile 5 litre yağa 480 lira istiyorlar...

valla ben de sizin gibi bir yıl multimedya ya takmıştım.2016 nın ikinci ayında taktırdı hiç kesme filan yok herşey soketli.ayrıca taktırdığım multimedya ya güncelleme gelmiş söktürüp gönderdim gelene kadar da orjinalini taktırdım.şunun şurasında garanti bitmesine 10 ay kaldı devamlı servise götürdüm.bijonları değiştirmediler ayrıca formda da yazmıştım kapılardaki sağ ve solda bulunan kapı camları kenarlarındaki altı adet plastiklerin içerlerinde beyaz noktalar oluşmuştu onuda kabul etmediler.hadi kullanıcı hatası diyelim birinde ikisinde üçünde olurda altısında da olurmu.dört tane bujiye servis 86 tl yine ön balatalara 252 tl fiyat çektir yağ fileitre ve 45000 bakımını yaptırdım.servisten çıkıp ford servisi olan sevisi bırakan arkadaş bujileri  40 tl ye balatalarıda 50 tl   işçilikte 50 tl olmak üzere 140 tl ye taktırdım. 5 tl yede bijonların tanesini aldım.3 defa servise verdiğim toplam 1200 tlnin üzerindeki tutarı dışarıda 500 tl ye yaptırmak varmış bir daha servis mi tövbe.(inşallah Allah düşürmez)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.