Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Mondeo 2013 (USA - Yeni Ford Fusion 2013) Resmi olarak Tanıtıldı !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Maalesef D segmenti avrupada ayvayı yiyen bir segment .Herkes daha küçük arabalara yöneliyor FORDun mondy si segmentin en büyüklerinden millet A6 boyundaki FORDa ilgi duymuyor. Güncel mondy satışları kötü hatta Cmaxten bile epey az satıyor.

Dolayısıyla bu araba daha çok amerikalılar için çıkarılmış durumda bence..

Bişey beklemeyin derim..BU araba güncel mondy ile aynı boyutlarda sadece tavanı 4 cm alçakmış bu da sportfiliği artıracak..

Bu arada kuşlar Cenevrede Evos bazlı Passat CC rakibi bir 4 kapı coupe mondeodan bahsediyor.

Aynı kuşlar 1.0T nin yeni mondeoda da test edildiğini ve gelebileceğini söylüyor.

Bana pek hitap etmiyor gerçeğini çok da beğenmeyeceğimi düşünüyorum.

Zevk, Zevk, Zevk,

5K alırsın :) Boyu kısalır A4 ile mi kıyaslıyacaz bu sefer :dede: Araç D segmenti okadar basit bakmak lazım :dede:

Abd ile eşleştirmek hata, Avrupa'yı görmezden gelemeyiz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford son yıllarda çıkarttığı araçlarla iyice kaliteyi artırıyor. Kendini aşmaya başladı :)

Fusion daki değişikliğe hala inanmış değilim kesin Türkiye'ye getirmezler.

Yav bu bizdeki eski fusion değil..

ilk mesajda ve başlıkda yazıyor

Bu bir MONDEO'dur. 2013'de ücretini ödeyen kapısına çekebilir :dede:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav bu bizdeki eski fusion değil..

ilk mesajda ve başlıkda yazıyor

Bu bir MONDEO'dur. 2013'de ücretini ödeyen kapısına çekebilir :)

hııı :dede: ben okumadan resimi görünce balıklama atladım hemen :dede:

ama acaip bir şekilde gaza geldim Türkiye'ye gelirse benim Focus satılık :dont:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhteşem olmuş gerçekten çok çok beğendim... Sınıfında zaten iyi bir yeri var (Avrupa için bahsediyorum). Umarım kaliteyi de Passat seviyesinde tutarlar da anlamsız eleştirilere maruz kalmaz.

Bu arada bugün F3 Titanium 125ps Powershift (Candy Red) araba mı da karlı ve bol çamurlu bir Ankara gününde teslim aldım. Yakında sürüş izlenimlerimi de -söz verdiğim gibi- paylaşacağım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncel Mondeo'nun her malzemesi nerdeyse Passat'dan iyiydi ki ?

Düşmesin yeter diyecektiniz sanırım ?

Yakup Bey, çıkmalı gibi bir de yorum yapmadım zaten :guitar:

Kalitesi ortada güncel Mondeo'nun, ama birşey bulmak isteyenler buluyor biliyorsunuz...

Belli olmuyor tabi Ford'un da ilginç stratejileri var... Yaklaşık 55000TL'lik bir arabaya bu devirde halen ısrarla park sensörü koymamak gibi mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Bey, çıkmalı gibi bir de yorum yapmadım zaten :guitar:

Kalitesi ortada güncel Mondeo'nun, ama birşey bulmak isteyenler buluyor biliyorsunuz...

Belli olmuyor tabi Ford'un da ilginç stratejileri var... Yaklaşık 55000TL'lik bir arabaya bu devirde halen ısrarla park sensörü koymamak gibi mesela...

Park sensörü kimi için gereksiz koca USA da 100 bin dolarlık Merco BMW de bile yok...Bu kıstas değil bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park sensörü kimi için gereksiz koca USA da 100 bin dolarlık Merco BMW de bile yok...Bu kıstas değil bence..

Herkesi bilmem de kapının önüne koyduğum arabada olmaması beni üzüyor açıkçası...

Neyse, aşağıdaki linkten de birkaç düzine 2013 Mondeo fotoğrafına ulaşabilirsiniz:

http://www.netcarshow.com/ford/2013-fusion/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sabah mondeo hakkında pekte hoş olmayan ifadeler kullanmıştım, Özür diliyorum. :guitar:

Şaka bir yana ben güncel mondeo yu da seviyorum, ancak o sınıfta bir araç alacak olsam fiyatlarının da üç aşağı beş yukarı aynı olduklarını gÖz Önüne alırsak tercihimi passattan yana yapardım, sebebi hem uyandırdığı kalite hissi, hem de ikinci eldeki başarısı.

Bu Mondeo yuda eleştirecek bir yer buldum.

Güncel mondeo ile stopları neredeyse aynı. hatta bagajın üzerindeki çıkıntılı yerler bile aynı neredeyse. Ama genel olarak harika,

Eleştirdiğim yerlerde kısım olarak gÖze batıyor, genel olarak aracın tasarımına uygun aslında ama çok benzer olması hoş değil. Umarım değişir diyeceğim ama, aynı kalacağa benziyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.