Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Sis Farı Ampülünü Nasıl Kolay Değiştirebilirim?

Yasin Taşcı

Soru

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Farı çıkartırsan sis  farı çok rahat çıkıyor. Vida felan sökme bence

Denedim işte farı söktüm sis farına baktım vidalı dıştan bastırdım çıkacak gibi değil benimkimi farklı anlamadım

e819f3c3816b37fe9378ac7fa6262803.jpg işte kenardaki deliklerde vida var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Siz sis farının kasasınımı sadece ampülünümü değiştirmek istiyorsunuz? Sadece ampülse Doğanın dediği gibi farı sökün sonra sis farı ampülünü çevirerek ampülü çıkarın. Kasayı çıkarmanıza gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Siz sis farının kasasınımı sadece ampülünümü değiştirmek istiyorsunuz? Sadece ampülse Doğanın dediği gibi farı sökün sonra sis farı ampülünü çevirerek ampülü çıkarın. Kasayı çıkarmanıza gerek yok.

Sis farını komple değiştirecem sade ampul değil:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Sis farını komple değiştirecem sade ampul değil:)

Ozaman o 4 vida sökülecek... Başka yolu yok.

--0 dakika sonra eklendi--

Tekerleği döndür davlumbazdan el kol uzat bi şekilde bu var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Yasin Taşcı yazdı:

Sen değiştirdinmi veya söktünmü abi?

Sanırım 78 kere felan far söktüm. Servis bile benim kadar far sökmemiştir emin olabilirsin. Sis far ampülü de yarı vidalı zaten. Çok rahat ulaşılır.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Sanırım 78 kere felan far söktüm. Servis bile benim kadar far sökmemiştir emin olabilirsin. Sis far ampülü de yarı vidalı zaten. Çok rahat ulaşılır.

Farı sökmek çok basit zaten sis farı öyle değil sol tarafta beyin var hareketi çok engelliyor ben direk tamponu söküp değiştirmiştim sis farını komple.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Farı sökmek çok basit zaten sis farı öyle değil sol tarafta beyin var hareketi çok engelliyor ben direk tamponu söküp değiştirmiştim sis farını komple.

Ama sis farını değil ki ampülünü değiştirmek istiyorlar [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] o yüzden far en kolayı. [emoji106][emoji106]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.